Twoje konto

GTranslate

Biznes i polityka w Gruzji

Handel, inwestycje i nieruchomości w Gruzji. Polsko-gruzińska współpraca gospodarcza. Polityka w Gruzji i wokół Gruzji.

mieszkanie na wynajem w Tibilisi

Witam,

czy ktoś orientuje się, czy kupno mieszkania w Tibilisi na wynajem to opłacalna inwestycja? Czy ktoś orientuje się, jakie są ceny mieszkań zlokalizowanych w przyzwoitych okolicach? Myślałam o pokoju z kuchnią albo dwóch pokojach. Liczę na odpowiedzi, za które od razu dziękuję. :-)

dofinansowanie biznesu w Gruzji

Dzień dobry,

Chciałabym założyć swój własny biznes w Gruzji związany z turystami.

Czy istnieją jakiekolwiek instytucje, które zajmują się dofinansowywaniem tego typu przedsięwzięć w Gruzji? Słyszeliście o czymś takim - czy może nie ma na to szans i trzeba sobie radzić samemu?

Targi międzynarodowe w Tbilisi - kalendarz 2016

Podaję kalendarz targów międzynarodowych w Tbilisi w 2016 roku:
18-19 luty - Targi Edukacyjne
14-16 kwiecień - Targi Turystyczne
14-16 kwiecień - Targi MICE
14-16 maj - Targi HORECA
18-21 maj - Targi Budowlane
18-21 maj - Targi Nieruchomości
3-5 lipiec - Tagi Wina
28-30 wrzesień - Targi Grzewcze, Energetyczne, Odnawialnych Źródeł Energii

Poszukuję współpracownika/wspólnika w Tbilisi

Witam
Jak w tytule. Poszukiwana osoba do wspólnego przedsięwzięcia w Tbilisi dotyczącego branży doradczej/rekrutacyjnej. Na pewno będzie potrzebne dodatkowo wsparcie/wspólpraca z Gruzinem, który (najlepiej) mówi komunikatywnie po polsku lub angielsku. Więcej szczegółów na priv.

Otrzymać prawo jazdy w Gruzji

Witam!
Przeszukałem forum, ale odpowiedniego tematu nie znalazłem.

Czy robił ktoś może w ostatnim czasie prawo jazdy w Gruzji? Słyszałem, że jest dość łatwo. Nie trzeba przechodzić kursu (ja już przeszedłem w PL), wydają po godzinie, jazda tylko po placyku, nie trzeba mieć meldunku, można zdawać po rosyjsku, a język ten dobrze znam.

Bezpieczeństwo w GRUZJI (WAKACJE 2015)

Cześć,

Ponieważ wybieram sie do Gruzji w okresie lipiec - sierpień 2015 chciałam spytać Was (osób które może były tam ostatnio albo są) jak ma się sytuacja bezpieczeństwa w Gruzji i Tbilisi??? Czy nadal napięta jest sytuacja w związku z Abchazją i Osetią Południową? Będe wdzieczna za odpowiedz :)