Nocleg w Tbilisi ?

Chcesz podzielić się praktyczną wiedzą i wrażeniami z wyjazdu do Gruzji? Szukasz cennych porad z pierwszej ręki?

Moderują: Krzych Dąbrowski, Mateusz Bajek

Re: Nocleg w Tbilisi ?

Postprzez Chicken » Pn sty 31, 2011 11:58 am

Wyprawomania napisał(a):Zdecydowanie polecam Irinę Djaparidzę. Ma swój hostel na Ninoshvili 19b/3 niedaleko stacji metra Marjanishvili. Irina nigdy nie odmawia przyjęcia gościa i zapewnia wspaniałą domową atmosferę. Nocleg jest tani - w listopadzie 2010 kosztował 20 lari.

coś więcej o Irinie i jej domu: http://wyprawomania.blogspot.com/2011/0 ... ridze.html

Potwierdzam w całej rozciągłości ;-) zawsze nocuję u Iriny!!!
Chicken
Tamada
Tamada

Status: Offline

Postprzez kiesell » N lut 13, 2011 7:08 pm

W styczniu nocowaliśmy w TBS w apartamentach SKADAVELI.
http://www.ska.ge
Polecam to miejsce ! Super standard, pokoje z łazienkami do dyspozycji osobna kuchnia z pralka. Darmowe WI-FI, bardzo czysto i intymnie, pokoje maja osobne wejścia żadnej "komuny" Znakomite położenie w centrum starego Tbilisi, Vertskhili str. Ceny, ja płaciłem w niskim sezonie 30 € , transfery z i na lotnisko 25 lari. Właściciel Irakli mówi płynie po angielsku, bardzo pomocny i ma masę wiedzy na temat Tbilisi i Gruzj. Namiary i fot pokoi na stronie.

Pozdrawiam

Krzysiek
kiesell
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Re: nocleg w Tbilisi

Postprzez rafi » Pn lut 14, 2011 4:58 pm

kiwi napisał(a):Tez polecam nocleg u pani Sofiko Tatanaszwili - cena 15 lari. Wszystko, co powyzej, plus dostep do Internetu i mila atmosfera:)

Jeśli ktoś mógłby podać adres e-mailowy bądź telefon pod jakimi można się skontaktować z panią Sofiko Tatanaszwili, to będę bardzo wdzięczny.
rafi
Kaukazofil
Kaukazofil

Postprzez kiwi » Pn lut 14, 2011 6:33 pm

Pani Sofiko podała mi taki numer: 969534
ul. Chitaya 4

W tym roku nocowałam w nowym hostelu bardzo blisko stacji Marjanishvili - Sky Hostel, ul. Agmashenebelli 77 - też polecam
tel. +995 58 10 84 85 (info znaleźć można np. tu: http://www.hostels247.com/SKY__HOSTEL_hostel/)
kiwi
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Postprzez rogal » Cz mar 03, 2011 1:14 pm

Też polecam Hostel u Iriny. Zawsze tam nocuje, nie ma problemów z tłokiem, są 3 łazienki , więc też nie ma specjalnie kolejek. Fantastyczną sprawą przy takiej ilości osób jest to, że można doskonale się dowiedzieć jak można dojechać w różne miejsca, gdzie szukać noclegów czy jakie są aktualne ceny, żeby nie przepłacać. Sama Irina tez pomaga zawsze.
Marcin Rogalski
gg : 4774303
marcin.rogalski@exploration.com.pl
rogal
Amator Kaukazu
Amator Kaukazu

Postprzez bascia59 » Cz mar 03, 2011 5:35 pm

A JA POLECAM "DODO'S DORMITORY ", NA MARJANISHVILI 38- TEL. 00995 32 954213 . sUPER BABKI A WARUNKI JAK W KAZDYM HOSTELU W TBILISI A NIE W LUXEMBURGU. NA LOTNISKO WYSLA KIEROWCE , BO WIADOMO , ZE PORA PRZYLOTOW NA TO WSKAZUJE.POMAGAJA WE WSZYSTKIM I MOZNA SIE WSPANIALE POROZUMIEC W KILKU JEZYKACH (ANGIELSKI , ROSYJSKI,WLOSKI......) POLECAM PO WLASNYM DOSWIADCZENIU. POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW I......
bascia59
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Postprzez Chicken » Cz mar 03, 2011 10:58 pm

rogal napisał(a):Też polecam Hostel u Iriny. Zawsze tam nocuje, nie ma problemów z tłokiem, są 3 łazienki , więc też nie ma specjalnie kolejek. Fantastyczną sprawą przy takiej ilości osób jest to, że można doskonale się dowiedzieć jak można dojechać w różne miejsca, gdzie szukać noclegów czy jakie są aktualne ceny, żeby nie przepłacać. Sama Irina tez pomaga zawsze.

Irina jest nieocenionym źródłem informacji. I nigdy nie zostawia nikogo bez pomocy. Z tego co pamietam a byłem tam sporo razy to łazienek jest sześć :D
Chicken
Tamada
Tamada

Postprzez rogal » Wt mar 15, 2011 12:18 pm

rogal napisał(a):Też polecam Hostel u Iriny. Zawsze tam nocuje, nie ma problemów z tłokiem, są 3 łazienki , więc też nie ma specjalnie kolejek. Fantastyczną sprawą przy takiej ilości osób jest to, że można doskonale się dowiedzieć jak można dojechać w różne miejsca, gdzie szukać noclegów czy jakie są aktualne ceny, żeby nie przepłacać. Sama Irina tez pomaga zawsze.

Irina jest nieocenionym źródłem informacji. I nigdy nie zostawia nikogo bez pomocy. Z tego co pamietam a byłem tam sporo razy to łazienek jest sześć :D

Widocznie liczyłem tylko te w drodze z wyra do lodówki :). I faktycznie za rogiem jest homestay prowadzony przez Dodo :) bardzo miła i gościnna Pani , zna obce języki . Również polecam.
Marcin Rogalski
gg : 4774303
marcin.rogalski@exploration.com.pl
rogal
Amator Kaukazu
Amator Kaukazu

Postprzez Jasiek » Wt mar 15, 2011 6:08 pm

ja Dodo nie polecam- już kiedyś wcześniej pisałem, że daliśmy jej pieniądze na przechowanie i okazało się, że nie oddała wszystkiego :/ Poza tym jest trochę irytująca z tym zamykaniem bramy po nocy itp.
U Iriny obecnie remont, tzn. na górze funkcjonuje wszystko jak dawniej (4łazienki i 4pokoje), na dole odnowiona kuchnia (kominek), obie łazienki są remontowane.
Odradzam Tbilisi OLD TOWN HOSTEL
Jasiek
Dżigit
Dżigit

Postprzez Chicken » Śr mar 16, 2011 12:28 am

No planowała remont jeszcze w wakacje. A byłeś może tam ostatnio?? :D
Chicken
Tamada
Tamada

Postprzez Jasiek » Cz mar 17, 2011 11:05 am

2,5 dnia w zeszłym tygodniu ;)
Odradzam Tbilisi OLD TOWN HOSTEL
Jasiek
Dżigit
Dżigit

Postprzez kornel » Wt kwi 05, 2011 5:01 pm

Jasiek napisał(a):2,5 dnia w zeszłym tygodniu ;)

I ile płaciłeś za pokój/łóżko? Jak obecnie wypadają tam ceny na tle innych miejsc w Tbilisi?
kornel
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Postprzez Chicken » Wt kwi 05, 2011 9:03 pm

kornel napisał(a):
Jasiek napisał(a):2,5 dnia w zeszłym tygodniu ;)

I ile płaciłeś za pokój/łóżko? Jak obecnie wypadają tam ceny na tle innych miejsc w Tbilisi?

Standartowo u Iriny 20 lari za łóżko. Można dokonać rezerwacji mailem pisząc po rosyjsku lub angielsku. Co do cen gdzie indziej to looknij na forum jest masa info.
Chicken
Tamada
Tamada

Postprzez Cochise » Pt kwi 08, 2011 12:24 pm

Ale to na dole. Na górze nie ma wanien (przynajmniej ja nie widziałem) i jest kilka pryszniców. Może to było kilka lat temu. Od tego czasu poprawiło się u Iriny.
Cochise
Dżigit
Dżigit

Postprzez antek11 » Pt kwi 08, 2011 5:17 pm

nocowałem zarówno w Dodo jaki u Iriny

Standard taki jak w większości europejskich hosteli(Paryż,Rzym, Budapeszt,Praga)

W hostelach kluczowe jest chyba jacy akurat ludzie w danym czasie nocują.
antek11
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turystyka, wyprawy i podróże...

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi