Twoje konto

GTranslate

Czy podoba się Wam nowy Layout strony i forum?

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika admin kaukaz.pl
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 11 miesięcy temu
26 Lipiec, 2007 - 08:33

Czy podoba się Wam nowy Layout strony i forum?

Piszcie śmiało o swoich wrażeniach! Może warto coś poprawić, dodać lub usunąć?

[url=http://kaukaz.pl/kaukaz/o_nas/o_nas.php]Redakcja Kaukaz.pl[/url]

Obrazek użytkownika fanka Gruzji
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 8 lat 8 miesięcy temu
31 Lipiec, 2007 - 12:58

Re: Czy podoba się Wam nowy Layout strony i forum?

admin:
Piszcie śmiało o swoich wrażeniach! Może warto coś poprawić, dodać lub usunąć?
Mi tam wszystko sie podoba :lol: jedyna strona z ktorej mnie popedzono a udzielono porad .Pozdrawiam wszystkich.Kasia

Obrazek użytkownika Redakcja kaukaz.pl
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 1 rok 12 miesięcy temu
31 Lipiec, 2007 - 21:53

Re: Czy podoba się Wam nowy Layout strony i forum?

fanka Gruzji:
jedyna strona z ktorej mnie popedzono a udzielono porad

Domyślam się, że miałaś na myśli "nie popędzono", bo osobiście nie pamiętam, abym kogokolwiek popędzał z tego serwisu :lol:

Redakcja kaukaz.pl

Obrazek użytkownika fanka Gruzji
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 8 lat 8 miesięcy temu
1 Sierpień, 2007 - 15:44

ups nie mialam na mysli przepraszam :):) :oops:

Obrazek użytkownika zekir
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 11 lat 10 miesięcy temu
25 Grudzień, 2008 - 12:15

Komentarz na temat portalu

Komentarz na temat portalu:
1. Mysl przewodnia wyglada jak narzucanie konkretnego pogladu, tak jakby innego pogladu byc nie moglo.
Wszedzie widze naglowki" jak mozemy wyrazic solidarnosc z Gruzja".
Troche to zakrawa na doktryne. Polityka na Kaukazie chodzi bardzo kretymi drogami i nie jestem przekonany czy warto sie jednoznacznie wypowiadac na temat posuniec rozmaitych rzadow krajow kaukaskich czy z Kaukazem sasiadujacych tak od polnocy jak i od poludnia. Znacznie lepiej wyrazac solidarnosc z narodem niz z jego rzadem. To bardziej ludzkie i mozna to robic bez glejtu na prawo wypowiadania sie w imieniu ludzkosci (!)

2. Wyjazd na kaukaz nie powinien byc wyczynem samym w sobie. Sa bardziej niebezpieczne miejsca (polecam Robert Pelton "Guide to worlds most dangerous places" albo tzw DP).
Kaukaz to bal roznorodnosci w krajobrazie, jezyku, muzyce, folklorze, obyczaju, i wszelkich innych przejawach etnografii, antropologii, sztuki i czego tylko by nie dotknac. Nawet jesli ktos jest w stanie odbierac tylko jeden temat to wyprawa na Kaukaz zacmi mu wszelkie wspomnienia zwiazane z "mechanika" samej podrozy.
Troche malo widze materialu na ww tematy a sporo o samych trudnosciach dojazdu i przejazdu. Szkoda bo nie to czyni Kaukaz unikalnym miejscem.

3. Idea portalu jest wspaniala, bo polska kultura jest z Kaukazem mocno zwiazana od wiekow. Ormianom zawdzieczamy to co najciekawsze w naszej sztuce i rzemiosle, Czerkiesom to co najskuteczniejsze w wojskowosci Rzeczy Pospolitej, Gruzinom oddanie Polsce przedwojennej. Jak na taki maly i maloludny region, wplyw na takiego giganta ja RzeczPospolita zasluguje na podziw.
Mamy z Kaukazem bardzo wiele wspolnego i dlatego milo widziec taka inicjatywe jak kaukaz.pl

Pozdrawiam,
Zekir