Twoje konto

GTranslate

Armenia II połowa sierpnia 2010.

9 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika peto
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 7 lat 1 miesiąc temu
22 luty, 2010 - 10:19

Armenia II połowa sierpnia 2010.

Witam,

Mam w planach wybrać się do Armenii w II połowie sierpnia, w związku z czym szukam ludzi, którzy mogliby się podzielić ze mną informacjami dotyczącymi najlepszego na ten moment sposobu dotarcia do tego kraju, tudzież wrażeniami i informacjami praktycznymi a może znajdą się także i ludzie, którzy w tym czasie również wybierają się do tego kraju..

Pozdrawiam Piotr

Obrazek użytkownika Chicken
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 1 miesiąc temu
23 luty, 2010 - 18:17

Jak coś to pytaj konkretnie o konkretne problemy.
http://www.odyssei.com/pl/travel-article/17927.html
To moja relacja. Dojazd to kwestia kasy - możesz lecieć z Ukrainy bezpośrednio lub z któregoś z Europejskich miast, albo lecieć do Tbilisi, potem pociągiem do Erewania (kursuje co drugi dzień), albo marszrutką. My jechaliśmy z Achalkalaki do Erewania taxówką bo nie było innej opcji za 160 lari.

Stowarzyszenie Most do Gruzji

Obrazek użytkownika marmar
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 10 lat 3 mies. temu
26 luty, 2010 - 12:27

Re: Armenia II połowa sierpnia 2010.

peto:
Witam,

Mam w planach wybrać się do Armenii w II połowie sierpnia, w związku z czym szukam ludzi, którzy mogliby się podzielić ze mną informacjami dotyczącymi najlepszego na ten moment sposobu dotarcia do tego kraju, tudzież wrażeniami i informacjami praktycznymi a może znajdą się także i ludzie, którzy w tym czasie również wybierają się do tego kraju..

Pozdrawiam Piotr

w Armeni bylem kilka dni we wrzesniu 2009;
w kwesti dojazdu chybe niewiele pomoge bo lecialem z Moskwy z Armavia (nornmalny europejski standard); z tego co sie zorientowalem z Warszawy poki co najtaniej z aeroflot przez Moskwe 1200pln lub z airbaltic przez Ryge 1300pln

jesli jendka chodzi o nocleg w Erewanie, jakies sugestie odnosnie co zobaczyc, i gdzie zjesc... tu mam juz jakies doswiadczenie
po kraju jezdzilismy busem (bylo nas 8 osob) wiec jesli interesuje Ciebie taka opcja moge odkopac telefon kierowcy... spokojnie mozna z nim po rosyjsku sie dogadac)

co do terminu ktory wybrales... moze byc jeszcze dosyc cieplo a nawet goraco.... :-)

Tamada
Niedostępny
26 luty, 2010 - 16:59

My soaliśmy w hostelu Envoy w Erewaniu, 7000 AMD ze śniadaniem, standard bardzo dobry. Kraj zwiedzalismy wypożyczonym terenowym samochodem z Hertza.

Obrazek użytkownika Kuba D
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 lat 12 miesięcy temu
13 Maj, 2010 - 17:21

peto:
Witam,

Pozdrawiam Piotr

Hej!

Jeżeli chodzi o dojazd, to rzuciłbym okiem na oferty linii Austrian.
Pozdrawiam,

KD

Tamada
Niedostępny
13 Maj, 2010 - 21:57

Kuba D:
peto:
Witam,

Pozdrawiam Piotr

Hej!

Jeżeli chodzi o dojazd, to rzuciłbym okiem na oferty linii Austrian.
Pozdrawiam,

KD

Rzuciłbym okiem na n ajnowszą ofertę LOTu :D

Obrazek użytkownika margo_16
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 9 lat 4 tyg. temu
14 Maj, 2010 - 09:28

http://www.fru.pl/lp/lot-:-warszawa---erewan-ci-3260-ci-207.html?gclid=CP_30baM0aECFc2S3wodGlBBKw

Obrazek użytkownika peto
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 7 lat 1 miesiąc temu
25 Maj, 2010 - 21:17

:)

Niestety nie udało mnie się zdążyć na promolot i dziś dopiero kupiłem bilety do Erewania po normalnej dwa razy większej cenie, ale i tak wychodzi tak samo jak z przesiadką w Rydze przez Airbaltic. Cieszę się bardzo z tego powodu i do zobaczenio Armenio w terminie 16-31.08 :-)

Obrazek użytkownika GMG
GMG
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 7 lat 9 miesięcy temu
15 Czerwiec, 2010 - 23:52

marmar:
(...) po kraju jezdzilismy busem (bylo nas 8 osob) wiec jesli interesuje Ciebie taka opcja moge odkopac telefon kierowcy... spokojnie mozna z nim po rosyjsku sie dogadac) (...)

Interesująca opcja. Rozumiem, że robiliście jednodniowe wypady z Erywania? Możesz napisać, jak wygląda kosztowo taka przyjemność? :)

Pozdrawiam