Twoje konto

GTranslate

Z Armenii do Azerbejdżanu?

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika maciej ka
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 8 lat 10 miesięcy temu
22 Czerwiec, 2011 - 14:44

Z Armenii do Azerbejdżanu?

Witam, mam pytanie: jadę swoim wozem do Azerbejdżanu i potem statkiem do Turkmenistanu. Czy jak wjadę do Armenii i będę miał wbitą wizę armeńską, to nie wpuszczają potem Azerowie do Azerbejdżanu? Słyszałem dużo plotek i nie wiem, jak jest rzeczywiście? Czy wbita wiza armeńska pozbawia mnie praktycznie prawa wjazdu do Azerbejdżanu?

Obrazek użytkownika Wiolcia
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 5 miesięcy temu
22 Czerwiec, 2011 - 16:42

Re: Z Armenii do Azerbejdżanu?

Nie pozbawia. Przerabiałam w tamtym roku.

http://www.podrozeduze.pl/

Obrazek użytkownika Chicken
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 7 miesięcy temu
23 Czerwiec, 2011 - 03:10

U mni emusieli widzieć dwie wizy armeńskie ale nic nie powiedzieli. Byli bardzo ok na granicy. Eliminuje tylko wiza Republiki Górnego Karabachu w paszporcie.

Stowarzyszenie Most do Gruzji

Obrazek użytkownika maciej ka
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 8 lat 10 miesięcy temu
23 Czerwiec, 2011 - 21:07

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Myślę więc, że będzie dobrze. Gdzieś wyczytałem, że tę wizę do Górskiego Karabachu mogą Ormianie nie wbijać w paszporcie, tylko na jakieś osobnej kartce - więc jeśli będzie taka możliwość, zrobię tak. Jeszcze raz dziękuję i 3majcie kciuki - wyprawa wozem aż po granicę z Chinami, na koniec Kirgistanu:-)))

Obrazek użytkownika Chicken
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 7 miesięcy temu
23 Czerwiec, 2011 - 23:16

maciej ka:
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Myślę więc, że będzie dobrze. Gdzieś wyczytałem, że tę wizę do Górskiego Karabachu mogą Ormianie nie wbijać w paszporcie, tylko na jakieś osobnej kartce - więc jeśli będzie taka możliwość, zrobię tak. Jeszcze raz dziękuję i 3majcie kciuki - wyprawa wozem aż po granicę z Chinami, na koniec Kirgistanu:-)))

Dokładnie tak jak piszesz - urzędnik w MSZ w Stepanakercie albo w przedstawicielstwie RGK w Erewaniu spyta Ci się czy chcesz w paszport czy na osobnej kartce. Nie ma z tym żadnego problemu.

Stowarzyszenie Most do Gruzji