Twoje konto

GTranslate

butle gazowe w Armeni!

8 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika jabol
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 11 lat 8 miesięcy temu
26 Sierpień, 2008 - 19:32

butle gazowe w Armeni!

mam pytanie - niejako kontynuujące wątek z działu poświęconego Gruzji - czy wie ktoś - czy istnieje mozliwosć zakupu kartuszy z gazem w Erewaniu? - jeśli tak - to gdzie? i w jakim standardzie (EPI/Primus czy Camping)?
dzięki wielkie

Obrazek użytkownika buba
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 miesięcy 4 godz. temu
17 Grudzień, 2012 - 22:25

Re: butle gazowe w Armeni!

Wlasnie, tez mnie to interesuje- znalazl ktos jakas butle w Erewaniu przez te 4 lata? ;)

jabolowaballada.blogspot.com

Obrazek użytkownika andrzej627
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 10 miesięcy temu
17 Grudzień, 2012 - 23:10

buba:
Wlasnie, tez mnie to interesuje- znalazl ktos jakas butle w Erewaniu przez te 4 lata? ;)

Tak, znalazłem. Nie butlę ale informację, że na ulicy Tigran metc koło centrum handlowego Tashir są sklepiki, gdzie można kupić butle gazowe.

Andrzej
Filmy z moich podróży

Obrazek użytkownika Amigo
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 lat 3 mies. temu
30 Grudzień, 2012 - 15:09

Witam!
Bardzo mnie interesuje problem napełniania butli (np. takich 11kg) propanem lub mieszanką propan-butan. Zamierzam spędzić w Armenii kilka miesięcy i gaz potrzebuję do gotowania oraz do pracy lodówki. Jeżeli są stacje napełniania LPG to posiadając stosowne przyłącza nie będę miał problemu. Tylko czy istnieją w Armenii takie punkty napełniania LPG? A może są możliwości wymiany 11kg butli ? Podróżuję samochodem kempingowym. Czy ktoś może udzielić mi takich informacji?

Pozdrawiam - Amigo.

Obrazek użytkownika Amigo
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 lat 3 mies. temu
13 Styczeń, 2013 - 14:35

juleczka:
podbijam pytanie, też mnie to interesuje :)

"Podbijanie" niewiele pomoże. Wystarczy, gdy ktoś życzliwy poda jakiś kontakt (np. numer telefonu). Znam język, więc po prostu zadzwonię i zapytam.
Dla mnie jest to niezwykle ważne. Bez możliwości uzupełnienia butli (11kg) gazem - będę zmuszony skrócić pobyt w Amenii. Nawet kontakt w Gruzji mnie urządza, bo wrócę, napełnię butle i zyskam ponownie kilka miesięcy. Ponadto, w drodze powrotnej (listopad) będę musiał już korzystać z ogrzewania gazowego. No i ta lodowka, która "chodzi" na gaz. Stąd problem LPG jest dla mnie taki istotny.

Proszę o jakąkolwiek informację w tym temacie.
Pozdrawiam - Amigo.

Obrazek użytkownika Jasiek
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 2 mies. temu
14 Styczeń, 2013 - 11:00

Amigo, ta pani, którą to podobno też interesuje tylko chce się tutaj zareklamować. Niestety admin na taką formę reklamy jeszcze nie zareagował.

Odradzam Tbilisi OLD TOWN HOSTEL

Kaukazofil
Niedostępny
14 Styczeń, 2013 - 22:01

Amigo:
Jeżeli są stacje napełniania LPG to posiadając stosowne przyłącza nie będę miał problemu. Tylko czy istnieją w Armenii takie punkty napełniania LPG?

Wyczytałem, że "przodującym państwem w wykorzystaniu autogazu jest Armenia w której używa się około 20-30% samochodów napędzanych tym paliwem." Chyba gdzieś muszą być stacje napełniania LPG.

Andrzej
Filmy z moich podróży

Kaukazofil
Niedostępny
15 Styczeń, 2013 - 17:05

andrzej627:
Chyba gdzieś muszą być stacje napełniania LPG.

Niedokładnie tak jest. Według mojego przewodnika samochody w Armeniii używają CNG (compressed natural gas).

Andrzej
Filmy z moich podróży