Twoje konto

GTranslate

Transport z lotniska do hostelu u Iriny

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika zielonomi
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 lat 12 miesięcy temu
15 Sierpień, 2013 - 11:32

Transport z lotniska do hostelu u Iriny

Przylatuję do Tbilisi z Monachium w sobotę 17.08.2013 o 3.05 rano (lot LH 2556 Lufthansa). Mam klepnięty nocleg w hostelu u Iriny (ul. Ninoshvili). Zaproponowała, że wyśle po mnie taxi na lotnisko za 30 GEL (jeszcze nie potwierdziłam). Czy ktoś też przylata tym samym samolotem (lub innym o podobnej porze) i na ten przykład się udaje do tegoż hostelu (albo w okolice)? Może wespół zespół się ściepniem na taxi?

Albo może jest jakiś tańszy wariant dostania się do Iriny?

Obrazek użytkownika toja2123
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 3 lata 3 mies. temu
15 Sierpień, 2013 - 12:22

Re: Transport z lotniska do hostelu u Iriny

30 GEL to nieco wysoka, choć jeszcze akceptowalna cena. Możesz próbować pertraktować z taksówkarzami bezpośrednio na lotnisku, najlepiej z takimi, którzy właśnie kogoś przywieźli (po lewej stronie od wejścia, omijaj białe taksówki z napisem "aeroport taxi"). Niejednokrotnie w ten sposób jechałam za 20-25 lari.

innagruzja.blogspot.com
sklep-z-przyjaciolmi.blogspot.com
innaturcja.blogspot.com

Obrazek użytkownika R.I.P.
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 10 miesięcy temu
16 Sierpień, 2013 - 08:12

Wlasnie nie probuj przy samym lotnisku tylko idz troche dalej, w strone dworca kolejki. My jechalismy za 25 lari. Tylko jeszcze trzeba uwazac przy targowaniu, bo my wytargowalismy 20 ale po drodze okazalo sie, że koles myslal o dolari a my o lari, wiec musielismy wznowic targi. Stanelo za 25 lari.
Tez mielismy zarezewowany nocleg u Iriny ale nie starczylo dla nas miejsc i wyslala nas do Nino. W sumie wyszlo o wiele lepiej bo Nino jest bardzo mila, ma mieszkanie tuz przy Rustavelli i zawsze mnostwo u niej ludzi - sasiadow, kolegow syna, rodziny. Placilismy 15 lari od glowy.
Spalismy potem u niej przed wylotem jedna noc a na lotnisko okolo 1.00 w nocy zawozil nas kolega jej syna, za 20 lari, tylko ze to byla jazda na krawedzi. Zona powiedziala, ze mniej sie bala po drodze do Omalo niz z Tibilisi na lotnisko. Za pobyt do 1.00 w nocy drugiego dnia nie wziela pieniedzy, a jeszcze sie wykapalismy przed wylotem.
Dodam jeszcze, ze gdy przyjechalismy to Irina byla nieco zdziwiona, ze nie dalismy znac o której ladujemy, bo wyslalaby po nas samochod za darmo, a tak niepotrzebnie placilismy 25 lari.

Obrazek użytkownika Chicken
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 3 mies. temu
17 Sierpień, 2013 - 09:52

Potwierdzam. Z lotniska do centrum ( w tym do hostelu Iriny) można utargować taxi za 20 - 25 lari. Powiedzmy że 30 lari jest jeszcze do przełknięcia.

Stowarzyszenie Most do Gruzji