Twoje konto

GTranslate

Muzyka

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika donpedro
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 11 miesięcy temu
14 Listopad, 2014 - 16:34

Muzyka

Witam! Potrzebuje małej pomocy od Was, spodobała mi się melodia ponoć Gruzińska, czy ktoś zetknął się z tą melodią i może dać jakieś namiary, podać tytuł itc. Jeśli ktoś słyszał , zna Proszę o pomoc oczywiście góry przepraszam za zaśmiecanie forum.

Oto link :
http://www.ochevidets.ru/rolik/72419/

Obrazek użytkownika Kamilo
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 8 miesięcy temu
27 Listopad, 2014 - 15:45

Re: Muzyka

Hej

Melodia nie jest gruzińska, a rosyjska - być może coś z północnego Kaukazu, jakaś wariacja na temat Lezginki. Sam dużo razy słyszałem ją w Abchazji, w Gruzji bardzo rzadko.

https://www.youtube.com/watch?v=K5vLNRCIF0k

Sakartvelo on my mind! საქართველო ჩემს გულში
Zapraszam do polubienia: www.facebook.com/sakartveloonmymind

Obrazek użytkownika donpedro
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 11 miesięcy temu
7 Grudzień, 2014 - 14:37

Re: Muzyka

Dziękuje bardzo za odpowiedz, zaglądam tu co jakis czas liczac na jakieś info na temat i ku mojemu zdziwieniu ktoś odpisał :) slucham teraz Lezginki i faktycznie podobna !

THX Kamilo ... :D

Obrazek użytkownika Magdalena Terlecka
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 3 lata 8 miesięcy temu
6 Marzec, 2016 - 18:38

Muzyka gruzińska. Pomocy

Hej wszystkim
Mam pewną sprawę,może dosyć nietypową ale to wielka prośbą. Pół roku temu będąc w Gruzji zapomniałam sobie kupić najważniejszej pamiątki dla bardzo bliskiej mi osoby tzn. płyty z muzyką gruzińską. Może zamieszanie a może ekscytacja tamtym miejscem sprawiło że kompletnie to zapomniałam.
I tutaj właśnie moja prośba. Jest tutaj może ktoś kto w najbliższym czasie wybiera się do Gruzji? ktoś z kim mogłabym sie skontaktować i ktoś kto mógłby mi tam taką płytkę zakupić? Dam z góry pieniądze i nawet udziele jakiś wskazówek na temat podróżowania po Gruzji bo jestem dosyć jeszcze świeżo po podróży :)
Kupiłabym tę płytę w Polsce ale to jednak nie jest to samo :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Magda :) :)

Obrazek użytkownika Magdalena Terlecka
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 3 lata 8 miesięcy temu
6 Marzec, 2016 - 18:38

Muzyka gruzińska. Pomocy

Hej wszystkim
Mam pewną sprawę,może dosyć nietypową ale to wielka prośbą. Pół roku temu będąc w Gruzji zapomniałam kupić najważniejszą pamiątkę dla bardzo bliskiej mi osoby tzn. płyte z muzyką gruzińską. Może zamieszanie a może ekscytacja tamtym miejscem sprawiło że kompletnie to zapomniałam.
I tutaj właśnie moja prośba. Jest tutaj może ktoś kto w najbliższym czasie wybiera się do Gruzji? ktoś z kim mogłabym sie skontaktować i ktoś kto mógłby mi tam taką płytkę zakupić? Dam z góry pieniądze i nawet udziele jakiś wskazówek na temat podróżowania po Gruzji bo jestem dosyć jeszcze świeżo po podróży :)
Kupiłabym tę płytę w Polsce ale to jednak nie jest to samo :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Magda :) :)