Twoje konto

GTranslate

Gruzja w ciąży

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Gacek123
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 miesięcy 3 tyg. temu
9 Styczeń, 2019 - 16:29

Gruzja w ciąży

Witam, po zeszłorocznym udanym wyjeździe do Gruzji kupiliśmy z żoną i teściami bilety na wakacje w Gruzji ( od 28 maja do 11 czerwca) jednakże dwa dni temu wyszło ,że moja żona dopiero co zaszła w ciążę i mam takie pytanie czy jeśli nie będzie przeciwskazań od lekarza to można śmiało lecieć z żoną do Gruzji? Będzie wtedy w 6 miesiącu ciązy , może są takie kobiety ,które były w podobnej sytuacji, bardzo proszę o porady i opinie, dziękuję.

Obrazek użytkownika Grzegorz Batumi
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 9 godz. 24 min. temu
10 Styczeń, 2019 - 07:18

Re: Gruzja w ciąży

Jeśli lekarz pozwoli na podróż samolotem, to czemu miałaby nie jechać? Zapraszam Was do Batumi, żona odpocznie nad morzem. Bo może nie mieć już ochoty czy siły na długotrwałe siedzenie w marszrutkach, czy chodzenie pod górkach. Spacery po promenadzie jej nie zaszkodzą. Zapewniam warunki jak w domu. W pełni wyposażone mieszkanie 250 metrów od brzegu. :) 

Mieszkam na stałe w Batumi. Gruzja jest moim domem, w razie potrzeby mogę pomóc.
Potrzebujesz kwatery w Batumi - napisz. Mam bardzo dobrą propozycję.

Obrazek użytkownika olasek56
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 6 miesięcy 20 godz. temu
18 Styczeń, 2019 - 14:49

zalzy jak można, i czy w ciazy mozna latac 

Obrazek użytkownika meter30
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 tyg. 1 godzina temu
5 luty, 2019 - 05:58

Upewnij się, czy linie lotnicze wpuszczą ją na pokład w widocznej ciąży. Niektóre linie mają w regulaminie zapis, że nie można latać w zaawansowanej ciąży. 

Musisz również zdać się na własny rozum, dużo zależy od tego jak partnerka znosi ciążę, domyślam się, że to pierwsze dziecko i sami nie wiecie czego można się spodziewać. My w 6 miesiącu ciąży pojechaliśmy na mazury i po 2 dniach wróciliśmy z powrotem, bo to nie przypominało wypoczynku, żona po kolejnych 3 dniach trafiła do szpitala na 10dni.