Twoje konto

GTranslate

4x4 wynajem prośba o polecenie firmy

3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika slawo
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 tyg. 1 dzień temu
4 luty, 2019 - 11:07

4x4 wynajem prośba o polecenie firmy

Witam w Gruzji byłem już 2 razy , w klimacie mocno górskim, namiot, ciężki plecak.

Teraz chciałbym pokazać ten piękny kraj swojej rodzinie, ze względu na to że mam obecnie dwójkę dzieci w tym jeden maluszek 1,5roku, chciałbym wypożyczyć samochód 4x4 (raczej automat bo samochodami z podwójną skrzynią nie jeździłem).

Czy ktoś z was mógłby polecić jakąś wypożyczalnię na której się nie zawiódł? 

odbiór auta najlepiej w Kutaisi.

Obrazek użytkownika Grzegorz Batumi
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 tyg. 6 dni temu
5 luty, 2019 - 00:20

Re: 4x4 wynajem prośba o polecenie firmy

Nie wiem czy masz FB, jeśli tak to napisz do Martyny Kaczmarczyk z Jeep Club Georgia. Auta są ubezpieczone i w dobrym stanie technicznym. Nie ma przedpłat, nie ma depozytów, nie potrzeba karty kredytowej. Jaką trasę planujecie i w jakim terminie? Może coś jeszcze można Ci pomóc?

Mieszkam na stałe w Batumi. Gruzja jest moim domem, w razie potrzeby mogę pomóc.
Potrzebujesz kwatery w Batumi - napisz. Mam bardzo dobrą propozycję.

Obrazek użytkownika slawo
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 tyg. 1 dzień temu
6 luty, 2019 - 09:56

Re: 4x4 wynajem prośba o polecenie firmy

Dzięki za odpowiedź.  Nie mam fb zlikwidowałem, można się z nią skontaktować jakoś inaczej ? Nigdzie nie znalazłem jej strony.  

Co do trasy to są dwie opcje w zależności od kosztów wynajmu auta :

1. Wersja light 

2. To ku czemu bardziej skłania się moje serce i co dzieciom chciałbym pokazać :

-Cminda Sameba -Shatili - maybe Omalo (it would be great) - Martvili Village (Gachedili) -Mestia -David-Garedża -Vardzia

P.s Batumi też w planach, na priv się odezwę w sprawie noclegu