Twoje konto

GTranslate

Noclegi przez Airbnb

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika albion967
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 1 rok 8 miesięcy temu
4 Wrzesień, 2017 - 11:51

Noclegi przez Airbnb

Witajcie!
Planuję podróż do Gruzji wiosną przyszłego roku. Na razie nie mam żadnych konkretnych planów co do miejsc, które chcę odwiedzić. Chciałbym zapytać czy taniej wyjdą noclegi na booking czy na airbnb? a może nie ma problemu rezerwować na miejscu? Wiem, że Gruzja staje się z roku na rok coraz bardziej popularna...

Obrazek użytkownika kakazik
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 mies. 1 tydzień temu
14 Marzec, 2019 - 10:44

Re: Noclegi przez Airbnb

Przed taką wyprawą koniecznie trzeba wszystko zorganizować i zaplanować, żeby się udało. Noclegi to jedna z ważniejszych rzeczy, ale też droższych, więc warto sprawdzić, gdzie najlepiej sobie zarezerwować miejsce.

ADMIN: NIE SPAMUJEMY!

Obrazek użytkownika meter30
Amator Kaukazu
Niedostępny
Ostatnio był(a): 1 miesiąc 3 tyg. temu
17 Marzec, 2019 - 11:18

Tak tak, trzeba wszystko zaplanować na tip top, najlepiej grafik rozpisać sobie co do minuty. Byliśmy w Gruzji 3 tygodnie, nocowaliśmy w 11 miejscach i tylko 1 nocleg zarezerwowaliśmy w Sighnagi u Celiny i Piotra, reszta spontan. Nawet w Omalo znaleźliśmy wchodząc 'z ulicy'.

Obrazek użytkownika Grzegorz Batumi
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 13 godz. 11 min. temu
22 Marzec, 2019 - 23:33

meter30, komentujesz spam wpis majacy jedynie na celu zareklamować podlinkowaną stronkę. Typ pewnie nawet tego nie przeczyta, więcej tu się nie pojawi. :)

Mieszkam na stałe w Batumi. Gruzja jest moim domem, w razie potrzeby mogę pomóc.
Potrzebujesz kwatery w Batumi - napisz. Mam bardzo dobrą propozycję.

Obrazek użytkownika Grzegorz Batumi
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 13 godz. 11 min. temu
22 Marzec, 2019 - 23:33

meter30, komentujesz spam wpis majacy jedynie na celu zareklamować podlinkowaną stronkę. Typ pewnie nawet tego nie przeczyta, więcej tu się nie pojawi. :)

Mieszkam na stałe w Batumi. Gruzja jest moim domem, w razie potrzeby mogę pomóc.
Potrzebujesz kwatery w Batumi - napisz. Mam bardzo dobrą propozycję.