Twoje konto

GTranslate

kutaisi - mestia transport 26 maja

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Andrzej Łata
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 1 miesiąc 3 tyg. temu
6 Maj, 2019 - 23:34

kutaisi - mestia transport 26 maja

Witam, lądujemy 25 maja samolotem z Gdańska i  szukamy chętnych na trasport do Mesti z Kutaisi  na 26 maja. Jest nas dwójka, jak będą chętni to zorganizuję jakiegoś busa lub inny pojazd. Dwa razy w 2016 i 2017 organizowałem transport na tej trasie i było OK. Z przyjemnością  dołączymy się też do transportu innej ekipy.

Obrazek użytkownika jeffbuddy
Nowicjusz
Niedostępny
26 Czerwiec, 2019 - 11:04

Re: kutaisi - mestia transport 26 maja

Hej, możesz doradzić jak najlepiej dotrzeć z lotniska Kutaisi do Mestii? Jaki transport organizujesz i w jaki sposób? Ile godzin średnio trwa podróż? My będziemy w 4 osoby w lipcu ok. 14:00, słyszałem, że najsprawniej będzie wziąć tamtejszą taksówkę spod lotniska. Będę wdzięczny za rady.

Obrazek użytkownika Andrzej Łata
Nowicjusz
Niedostępny
27 Czerwiec, 2019 - 23:40

Podróż do Mestii z lotniska trwa ok. 5-6 godzin. Nie wiem jak stoicie z czasem, bo najprościej będzie zanocować w Kutaisi w Hostelu u Kotego gdzie macie transfer z lotniska gratis, i następnego dnia o 9.00 macie marszutkę z z pod Mc Donalda. Jak wam zależy na czasie można samemu zorganizować transport np:

- busa z Georgian Bus (załatwiałem to przez ich stronę) lub

- auto za pośrednictwem hostelu kotego

Obrazek użytkownika rzdrozny
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 1 tydzień 3 dni temu
1 Lipiec, 2019 - 11:33

Tak, jak pisze Andrzej - czas przejazdu z Kutaisi do Mestii to ponad 5h. Gdyście lądowali wcześniej, polecałbym właściwie jedyną opcję - przejść na drugą stronę ulicy (dokładnie vis a vis lotniska) i ...łapać marszrutkę do Mestii lub Zugdidi. Nam to kiedyś zajęło całe 10 minut:)

Jako, że jest to godzina 14 może być trudniej, ale spróbować warto. Jak się nie uda, zawsze możecie się cofnąć do Kutaisi, tam przenocować, zwiedzić, zjeść ichniejsze przysmaki i rano bez problemu znajdziecie transport. Wcale nie koniecznie przez Georgian Bus, bo oni będą drożsi niż inne prywatne busiki.

Obrazek użytkownika Grzegorz Batumi
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 dni 5 godz. temu
1 Lipiec, 2019 - 17:25

Georgian Bus jedzie pod wskazany adres w Kutaisi. A inne marszrutki po swojej trasie. Dlatego warto z nimi jechać pomimo wyższej o kilka zł ceny. Różnica jest żadna vs wygody jaką niesie to rozwiązanie.

Mieszkam na stałe w Batumi. Gruzja jest moim domem, w razie potrzeby mogę pomóc.
Potrzebujesz kwatery w Batumi - napisz. Mam bardzo dobrą propozycję.