Twoje konto

GTranslate

Apartament w Batumi - jak znaleźć?

4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika volta2
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 9 miesięcy temu
Dołączył: 01.03.2009 - 22:08
5 Maj, 2010 - 15:35

Apartament w Batumi - jak znaleźć?

jak w temacie, przymierzam się już na poważnie do zorganizowania naszych 2 tygodniowych wakacji w gruzji. jeden tydzień to będzie pobyt w okolicach borjomi, tam już wszystko w zasadzie wiemy, co, gdzie i jak spiąć, by nam pasowało.

natomiast mam problem z batumi, czy ogólnie - wybrzeżem.
drugi tydzień ma być typowo plażowy, mamy ze sobą małe dzieci i tu zaczyna się problem.
potrzebuję nie pokoju w hotelu/pensjonacie a konkretnie wyposażonego w kuchnię apartamentu. taki apartament bez trudu znaazłam w bakuriani i gudauri w czasie urlopu zimowego.

namiaru w necie na apartament nie mgoę za żadne skarby namierzyć.

a przecież w batumi się tyle buduje nowych budynków, zakładam, że nie wszystko to hotele? ale jak znaleźć namiar, skoro w necie posucha?
ze względu na dzieci wolałabym mieć coś zaklepane a nie szukać na miejscu. tym bardziej, że często właściciel takiego apartamentu jest
z tbilisi i tam nam przekazuje klucze do mieszkania w kurorcie.

może ktoś z forum pomoże?
czy agencja turystyczna może mieć takie namiary?(oczywiście wolałabym bezpośrednio)

ps.
apartament nie musi być w batumi, może być w innej miejscowości, zależy mi na możliwośći gotowania dzieciakom normalnych obiadów, za jedzeniem gruzińskim niestety nie przepadają.

Obrazek użytkownika Mateusz Bajek
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 2 mies. temu
Dołączył: 11.11.2006 - 17:39
6 Maj, 2010 - 12:58

Dołączam się do prośby, jakby ktoś zaproponował to ja bym na inny termin chętnie spojrzał, bo też szukam na kilka dni apartamentu nad morzem.

Mateusz Bajek

Obrazek użytkownika marko
Kaukazofil
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 miesięcy 3 tyg. temu
Dołączył: 17.06.2008 - 10:45
6 Maj, 2010 - 13:00

Samo Batumi to po prostu spore miasto z szeroką kamienistą plażą. Zależy co lubisz i kiedy zamierzasz tam pojechać, ale w Batumi może być głośno i tłumnie zwłaszcza w sierpniu. Chyba lepiej spróbować w Kobuleti, trochę bardziej kameralnie.
Właściciele apartamentów przeważnie sami /lub ich rodziny/ korzystają z nich od lipca do września, tak więc trudno będzie coś znaleźć. Może popytać się w agencjach turystycznych. Jest ich trochę na oficjalnej stronie batumi.ge

Obrazek użytkownika volta2
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 9 miesięcy temu
Dołączył: 01.03.2009 - 22:08
6 Maj, 2010 - 19:56

ale jakoś trudno mi uwierzyć, by właściciel siedział 2 miesiące w apartamencie, nasi w gudauri też spędzają tam mnóstwo czasu ale jednak jak jest okazja wynająć na tydzień czy dwa w sezonie - to inkasują gotówkę i siedzą w tbilisi.

znalazłam w gonio coś co by mi odpowiadało, ale niestety, telefon chyba nieaktualny, i szanse na znalezienie właściciela - minimalne.

a może znacie jakiś tytuł gazety gruzińskiej z ogłoszeniami typu polska oferta?