Twoje konto

GTranslate

Jedziesz do Kachetii? Zatrzymaj się w Chateau Napareuli

1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Redakcja kaukaz.pl
Dżigit
Niedostępny
Ostatnio był(a): 2 lata 5 miesięcy temu
Dołączył: 25.07.2007 - 19:59
1 Sierpień, 2018 - 00:59

Jedziesz do Kachetii? Zatrzymaj się w Chateau Napareuli

Chateau Napareuli położone jest u podnóża pasma Wielkiego Kaukazu w miejscowości Napareuli, zlokalizowanej w winiarskim regionie Kakheti. Obiekt jest oddalony 12 km od twierdzy w Gremi, 20 km od jedenastowiecznej katedry Alaverdi, 40 km od przełęczy Abano (2850 m. n. p. m. ) - najwyższej przełęczy w Europie, dostępnej dla aut 4x4. Droga przez przełęcz prowadzi do regionu Tushetii, do którego organizowane są wyprawy dla Gości.

Do dyspozycji odwiedzających jest bezpłatne WiFi oraz marani (piwnica) z dużym wyborem win. Wszystkie pokoje w Chateau Napareuli  posiadają łazienki z prysznicem.
Obiekt Chateau Napareuli zaprasza do stylowej restauracji z drewnianymi meblami, w której serwowane są tradycyjne kakhetyjskie potrawy.

Na tarasie z widokiem na góry, można delektować się przysmakami lokalnej kuchni, poczytać książkę, skosztować wina. Chateau Napareuli zlokalizowane jest w odległości 5 minut spacerem od przystanku w Napareuli, z którego kursują autobusy do Tbilisi. Odległość od lotniska w Tbilisi wynosi 100 km. Za dodatkową opłatą oferowany jest transfer z lotniska do hotelu.

Rezerwuj już dziś pobyt w Chateau Napareuli!

Redakcja kaukaz.pl