Twoje konto

GTranslate

Kaukaz Lipiec/Sierpień

1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Kot w butach
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 10 lat 5 miesięcy temu
Dołączył: 23.04.2010 - 14:45
24 Kwiecień, 2010 - 11:51

Kaukaz Lipiec/Sierpień

Cześć.

Wybieram się tego lata w góry Kaukazu (chyba do Gruzji), przede wszystkim myślę o chodzeniu po górach z odwiedzaniem małych wiosek i ich mieszkańców. Zamierzam przemieszczać się stopem i marszrutkami i pieszo, spać będę w namiocie chyba, że ktoś mnie do siebie zaprosi. To jest bardzo ogólne założenie, nie będę go zbyt mocno przestrzegać. Po prostu zamierzam robić to co będę chciał. Główną wskazówką jest to, że uwielbiam otwarte przestrzenie i wiatr oraz to, że lubię ludzi, lubię się z nimi zapoznawać(chociaż nie cały czas, coś takiego dostarcza wrażeń do jakiś czas). Lubię wszelkie lokalne architektury (im prostsze tym lepiej; wernakularne), lubię się im przyglądać i nimi się inspirować. Oczywiście może się okazać, że coś innego w Gruzji polubię bardziej, ale póki co tego jeszcze nie wiem.
Szukam kogoś kto chciałby się przyłączyć, częściowo lub całościowo.
Jeśli komuś odpowiada część moich założeń to można razem odbyć część wyjazdu. Jestem otwarty na to, że ktoś inny może chcieć zobaczyć coś innego. Kluczem do sukcesu jest to żeby się polubić, no i żeby mieć plany i założenia pokrywające się, no... przynajmniej w 30 %.
W sumie miasta też chętnie pozwiedzam, ale tam już bym wolał skorzystać z Hospitality Club, chyba, żeby się okazało, że będzie np jak w norwegii, gdzie można w parku miejskim zostawiać cały swój dobytek, albo że znajdzie się jakieś inne dogodne rozwiązanie, hm... możliwe, że hotel (czy jakaś kwatera) jest najlepszym i najprostyszym rozwiązaniem, myślę o nim na końcu, bo nie jestem do takich opcji przyzwyczajony.
Miesiąc to dużo, na wszystko starczy czasu. A jak nie, to półtora miesiąca to dużo...
Chyba będę dysponować budżetem około 2 tys zł. Przy czym nawet gdybym miał mieć 500zł, też bym się wybrał (to znaczy, myślę że to jest minimum)

Mieszkam we Wrocławiu i chętnie spotkam się z kimś kogo zainteresowałem tą wiadomością.
Myślę, że szukam kogoś inteligentnego, w wieku studenckim.