Twoje konto

GTranslate

Październik 2016. Darmowy transport w zamian za...

1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Ajajaj
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 9 miesięcy temu
Dołączył: 07.07.2009 - 15:25
23 Sierpień, 2016 - 10:19

Październik 2016. Darmowy transport w zamian za...

Nie wiedziałem jak zatytułować. Nie ważne. Ważne to, co poniżej.

Lot w Polski do Kutaisi i lot powrotny są o godzinach bardzo wczesnych tj około 5 rano. I to stwarza problem.
Planuję wynająć samochód na 4-dniowy wyjazd w październiku w dniach 19-23.10.2016r.
Wypożyczalnie w Gruzji przeważnie biorą dodatkowe pieniądze za odbiór lub doprowadzenie samochodu na lotnisko Kutaisi. A jeszcze biorąc pod uwagę, że odbiór byłby w nocy, to już dopłata wyniosłaby pewnie z 80-100 Euro. Za dużo, chcę tego uniknąć.

2 pomysły mi chodzą po głowie.
1) Czy znacie wypożyczalnie, która w dobrej cenie wynajmie nam samochód nie robiąc problemów tj dodatkowych kosztów za zwrot na lotnisku w Kutaisi w godzinach nocnych?

2) Drugi pomysł, myślę, że też ciekawy. Czy znalazłby się ktoś chętny na to, by na lotnisku w Kutaisi odebrać od nas samochód i pojechać nim do Tbilisi by oddać w wypożyczalni?
Zyskalibyśmy na tym wszyscy. My byśmy nie płacili dodatkowych pieniędzy za zwrot w Kutaisi w nocy, a Wy mielibyście niemal darmowy (za zużytą przez Was benzynę) i chyba najszybszy możliwy transport do Tbilisi. A może ktoś będzie chciał wynająć samochód, to też tym bardziej by mu się opłacało, bo też od razu by się tak dogadało z wypożyczalnią, że nie płacilibyście za dowóz na lotnisko.
Jeśli ktoś wypożycza samochód i ma problem z oddaniem w dniu 19.10, podobny do naszego, to możemy dogadać się podobnie, że my oddamy samochód w Tbilisi.
Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą w tym temacie, proszę o kontakt, dogadamy szczegóły