Twoje konto

GTranslate

Pierwsza wyprawa

5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Raukas
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 lat 10 miesięcy temu
Dołączył: 29.06.2015 - 18:14
1 Lipiec, 2015 - 22:38

Pierwsza wyprawa

Trafiłem do Was na forum ze względu na swojego brata, który w zeszłym roku pojechał do Gruzji i jeszcze długo po powrocie opowiadał mi o cudach niestworzonych, jak i moją fascynację zawirowaniami politycznymi na Kaukazie. Za niecałe dwa miesiące zamierzam wziąć urlop i wybrać się na wycieczkę po Gruzji, aczkolwiek nie chcę jechać tam sam i jeżeli nikt nie będzie mógł się ze mną wybrać to prawdopodobnie zwrócę się w stronę biur podróży. Czytając Wasze plany widzę, że wszystkie dni wypraw są zaplanowane w najmniejszym detalu przez Was samych, więc nie wiem czy pytam w dobrym miejscu - czy ktokolwiek z Was brał już kiedyś udział w zorganizowanej wycieczce w te rejony świata i mógłby podzielić się wrażeniami? Czy taki wyjazd ma sens czy jeżeli wszyscy mi odmówią to pozostaje mi tylko kogoś tak upić, żeby ocknął się za granicą?

Obrazek użytkownika toja2123
Tamada
Niedostępny
Ostatnio był(a): 4 lata 1 miesiąc temu
Dołączył: 23.04.2012 - 20:19
2 Lipiec, 2015 - 12:14

Re: Pierwsza wyprawa

Moim zdaniem zwiedzanie Grzuji z biurem podrozy nie ma zadnego sensu. Wyjdzie Ci drozej i mniej zobaczysz, w dodatku bedziesz sie musial dopasowac do z gory ustalonego programu. Lepiej pomyszkuj troche o internecie, nakresl wstepny plan co Cie interesuje i zapytaj takze tutaj o komentarze do tego planu, na pewno uzyskasz pomoc i bedziesz miec o wiele fajniejsza wyprawe niz z biurem podrozy. Poza tym nawet jak polecisz do Gruzji sam to nawet na lotnisku czy w samolocie czy w glownych punktach turystycznych znajdziesz mnostwo ludzi tez tutaj podrozoujacych i zapewne bedziesz sie mogl do kogos przylaczyc.

innagruzja.blogspot.com
sklep-z-przyjaciolmi.blogspot.com
innaturcja.blogspot.com

Obrazek użytkownika Greg0r
Poznający Kaukaz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 lat 7 miesięcy temu
Dołączył: 15.03.2015 - 18:16
2 Lipiec, 2015 - 14:04

Re: Pierwsza wyprawa

Potwierdzeniem słów toja2123 są ludzie spotkani w Gruzji.
Jedna dziewczyna z Poznania w samolocie z Mestii do Tbilisi ( po zwiedzaniu Tbilisi miała jeszcze jechać do Armenii na 3-4 dni ), a druga z Kanady która 3 tygodnie wędrowała po Kaukazie teoretycznie sama.

Obrazek użytkownika Kirian
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 lat 10 miesięcy temu
Dołączył: 16.07.2015 - 12:31
16 Lipiec, 2015 - 12:41

Re: Pierwsza wyprawa

Ja byłem w Gruzji sam, ale mój przyjaciel wybrał się z rodziną z biurem podróży i narzekał. Gdybyś się zdecydował na biuro podróży to poszukaj czegoś mniejszego, biura, które się specjalizuje w tego typu wyjazdach. Podobają mi się programy wycieczek Wytwórni Wypraw, możesz też sprawdzić, chyba jeżdżą w te rejony.

Obrazek użytkownika Lunia
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 5 lat 9 miesięcy temu
Dołączył: 13.08.2015 - 16:19
13 Sierpień, 2015 - 16:25

Re: Pierwsza wyprawa

O no właśnie też słyszałam właśnie o tym Biurze: Wytwórnia Wypraw. Sama się zastanawiam właśnie nad wycieczką do Gruzji. Chciałam w formie zorganizowanej. Po prostu ze mnie taka trochę melepeta i bałabym się tak sama w zupełnie obce tereny :D
No to zaczęłam patrzeć po tych stronach. Na razie tak po prostu zobaczyć co mają w ofertach. I też rozmawiałam ze znajomymi. Oczywiście Wszyscy: Włochy, Grecja! A ja właśnie na przekór tak trochę: Gruzja, Armenia! No i właśnie ta Wytwórnia Wypraw? Jakieś takie to biuro małe się wydaje, że specjalizuje się właśnie w tego typu wyprawach. Macie jakieś doświadczenia z nim?