Twoje konto

GTranslate

Kaukaz - Kultura i związki

1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Dreyz
Nowicjusz
Niedostępny
Ostatnio był(a): 3 lata 1 miesiąc temu
Dołączył: 19.11.2017 - 13:05
19 Listopad, 2017 - 13:31

Kaukaz - Kultura i związki

Witam !

Piszę tutaj ponieważ mam pewne pytanie dotyczące tradycji na kaukazie (Głównie, to piszę tutaj ponieważ opowieści dwóch znajomych z kaukazu się nie zgadzają).

Ale zacznę od początku. Od roku koleguje się z pewną dziewczyną z kaukazu która od urodzenia mieszka za granica. Spędzamy razem mnóstwo czasu i jesteśmy razem praktycznie 24/7. Zwiedzamy razem, chodzimy na imprezy, nocuje u niej, cała jej rodzina mnie zna z jej opowieści itp.

Co prawda ma "Chłopaka" z kaukazu którego olewa dla mnie i z którym jest tylko przez "presje" kulturową i religijną. Gdy się dowiedziała, że to nie w moim typie odbijanie komuś dziewczyny, wysłała do swojego chłopaka, że zrywa z nim ale on tego nie wziął na poważnie. Odrzuciła także jego zaręczyny a mi powiedziała, że pewnie i tak się potemm rozwiodą i u nick nikt nie zechce kobiety po rozwodzie.

Ogólnie to chcielibyśmy się związać razem ale nikt z nas nie mówi tego jasno tylko z powodu jej kultury.

Któregoś dnia mi opowiadała jak to jest u nich na kaukazie i właśnie tutaj chciałbym was zapytać jak to jest naprawdę...

Z jednej strony mówi mi, że jej mąż musi być obowiązkowo z kaukazu i musi być muzułmanem bo inaczej zostanie "zniszczona" przez swoją rodzinę. Opowiadała mi o wszystkich zwyczajach, że chłopak nie ma prawa dotykać dziewczyny przed ślubem, wchodzić do jej mieszkania itp. A z drugiej strony ja u niej nocuję się do mnie tuli itp.

Jej 17 młodszy brat odrzucił koleżankę w której także był zakochany tylko dlatego, że nie była muzułmańską kaukazką..

Kolega które także jest z kaukazu z tej samej wioski powiedział mi, że można się ożenić z inną narodowością, ale prawie zawsze takie związki są niewypałem..

Pytam, ponieważ nie wiem czy próbować ułożyć związek czy po prostu sobie odpuścić i nie tracić czasu. Trochę bezsensu by było się starać jeśli okazuje się to niemożliwe