Twoje konto

GTranslate

O nas

Redakcja kaukaz.pl

r e d a k c j a | e-mail: redakcja[at]kaukaz.pl

Portal kaukaz.pl jest owocem naszych wieloletnich zainteresowań. Fotografie i większość materiałów powstała w czasie podróży krajoznawczo-badawczych ostatnich lat. 

Staramy się szeroko i obiektywnie przybliżyć Kaukaz. Treść portalu adresujemy zarówno do laików, jak i znawców tematu. Zapewne podróżnicy odwiedzą działy poświęcone turystyce, zaś miłośnicy Kaukazu znajdą coś dla siebie w specjalistycznych artykułach. Jedni i drudzy mogą spotkać się w bogatej galerii oraz na wielotematycznym forum.

Najlepiej znamy się na Gruzji, stąd przewaga tematów gruzińskich. Zamierzamy jednak dodawać kolejno materiały o pozostałych państwach Kaukazu Południowego i wybrane zagadnienia z Kaukazu Północnego. 

Jeśli chcecie przekazać innym cenne informacje czy podzielić się przeżyciami z własnych podróży to gorąco zachęcamy do aktywności na forum. Pytania o szeroko pojęty Kaukaz kierujcie do nas lub do innych internautów na kaukaskim forum.

Zapraszamy wszystkich do publikowania swoich materiałów związanych z Kaukazem. Czekamy na ciekawe teksty, zdjęcia i mapy! Chętnych prosimy o kontakt z redakcją redakcja@kaukaz.pl.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby informacje zawarte w serwisie kaukaz.pl były nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim jak najbardziej rzetelne, dokładne i aktualne lecz nie możemy zagwarantować ich całkowitej poprawności a co za tym idzie autorzy tego portalu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wynikające z wykorzystania treści pochodzących z portalu kaukaz.pl.

Marta Tymoszuk | e-mail: marta.tymoszuk[at]kaukaz.pl, (tel. 606 85 88 83)
Moja kaukaska przygoda rozpoczęła się w 2002 roku. Byłam wówczas studentką historii sztuki na UKSW i cały mój świat kręcił się wokół zabytków. I wtedy pojawił się pomysł wyjazdu do Gruzji więcej...

Mateusz Bajek | e-mail: mateusz.bajek[at]kaukaz.pl, (tel. 695 44 63 96)
Moja fascynacja Kaukazem, a w szczególności Gruzją, zaczęła się prawie 10 lat temu w czasie, gdy Gruzję ogarnął karnawał demokracji i wybuchła w niej Rewolucja Róż. Zmiany, które miały miejsce w tym czasie stały się zarzewiem mojej pasji - miłości do wschodu i fascynacji przemianami politycznymi zachodzącymi na obszarze postradzieckim. więcej...