Twoje konto

GTranslate

Kuchnia gruzińska, wino, toasty i ucztowanie

Szukasz przepisu na wyjątkowe danie? Polubiłaś/eś gruzińskie specjały? A może ucztowałeś z Gruzinami i znasz słynne toasty?

Ooo,takaa SUPRA !!!

Mccheta.Przy parkingowej restauracji,przed zwiedzaniem, zaproponowałem pauzę przy dzbanku.Kilka stołów dalej gościli się miejscowi dosyć głośno okazując dobry humor.
Czujnie nadstawiłem ucho słysząc brzdąkanie na gitarze i delikatne próby zainicjowania pieśni.Gruzini,już dobrze wyluzowani ,bawili się świetnie a ja zamieniłem się cały w ucho.

GRUZIŃSKI KEBAB W WARSZAWIE

Tak, to jest prawda!!! Teraz możemy skosztować pyszny gruziński kebab robiony przez Gruzinów z Tbilisi. To jest jedyny GRUZIŃSKI kebab w Warszawie.
Ceny są takie same jak wszędzie, ale smak jest niezapominany.

Lokal znajduje się przy metrze Politechnika, obok klubu Remont, ul.Waryńskiego 12A.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!!!!
czekamy na Wasze opinie.

Sklep z winami - Warszawa, Trójmiasto?

Witam,

nie wyobrażamy z narzeczoną sobie sytuacji, żeby na naszym weselu wino nie pochodziło z Gruzji.

Mam w związku z tym pytanie:

Czy możecie polecić nam w Trójmieście (najlepiej) albo w Warszawie jakieś miejsce gdzie można by przyjść, porozmawiać z kimś kompetentnym, spróbować i kupić co trzeba?

Z góry dzięki,

Kuba

smak lobio

Witam

po powrocie z Gruzji próbowałem odtworzyć w domu smak lobio przywieziony stamtąd, oczywiscie były swieża pietruszka i kolendra, ale na koniec smak był jakiś taki bez wyrazu. Czy do lobio dodaje się jakąs specyficzną gruzińską przyprawę? a może sos?

dzięki

Adżika jest The Best !! (i niema że boli)

Witam !!
Przebywając przez kilka lat w UK miałem przyjemność pracować, poznać i zaprzyjaźnić się z kilkunastoma gruzinami. Dzieki nim poznałem smak i niektóre tajniki gruzińskiej kuchni ... :) (pychota)
Nauczli i pokazali jak przygotować niektóre z dań, ale dla mnie takim najwiekszym odkryciem była adżika.