Twoje konto

GTranslate

Zaproszenia i ogłoszenia

Gruzja 15.09-29.09

Razem z narzeczoną w podanym wyżej terminie będziemy w Gruzji. Mamy jakiś luźny plan na to jak cały pobyt miałby wyglądać. 15 września lądujemy w Kutaisi, lot z Warszawy. Chcielibyśmy spędzić tam jakieś 2 dni i wyruszyć do Zugdidi, a następnie do Mestii. Myślimy nad wynajęciem samochodu, ewentualnie wynajęciem jakiegoś kierowcy lub po prostu skorzystać z pociągu/marszrutek.

pomysł na pamiątkę z podróży

Cześć! Wielu z was na pewno upamiętnia swoje podróże - robi zdjęcia, nagrywa filmy, a pliki później leżą na dysku. Przychodzę do Was z pomysłem wykorzystania materiałów! Mogę pomóc zmontować Wasz materiał w jeden spójny, ładny jakościowo film, który będzie super pamiątką z wyjazdu  Pomagałem już wielu osobom, wszyscy baaardzo zadowoleni z efektów współpracy.

Pokaz slajdów z Gruzji

Zapraszamy jutro w czwartek, 19 kwietnia o godz. 19.00 na pokaz slajdów: “Gruzja – Na szlaku kamiennych wież” autorstwa Mariusza Jachimczuka. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań “Slajdy In Mundo w Lunie”, Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa, bilet wstępu na pokaz: 18 zł.

Zmontuje Ci video!

Hej! Jeżeli macie dużo materiałów ze swoich wariactw na stokach, plażach czy inne fajne ujęcia z podróży, możecie mi je podesłać i zmontuje Wam fajne, oryginalne i kreatywne video :)

Krótka montażowo-zimowa zajaweczka poniżej. Piszcie na meila, zrobimy ciekawe rzeczy! :D 
@ - kontakt @ jachimov.pl

Montaż filmów z podróży

Cześć!
Piszę do osób które mają masę materiałów z różnych wyjazdów czy wydarzeń i chcieliby coś z nim zrobić ;-)
Zajmuję się montażem filmów pamiątkowych. Wystarczy ze podeślecie mi swój materiał, a ja zrobię z tego oryginalną, unikatową pamiątkę w postaci filmu. Zapewniam profesjonalizm,łatwy kontakt, indywidualne podejście do materiału oraz kreatywne rozwiązania.

Iboitaly - pompy głębinowe

PHU Dambat zajmuje się produkcją i sprzedażą wytrzymałych pomp głębinowych. Jest to twór, wyróżniający się profesjonalizmem. Marka IBO Italy to gwarant trwałych konstrukcji i efektywnych technologii. Są one przydatne do pracy ciągłej. Na stronie internetowej IBO Italy można zaznajomić się z oferowanymi usługami i dostępnymi pompami przedsiębiorstwa.

Nieśmiertelniki militarne - Engrave.pl

Gorąco witamy!

Opisujemy Państwu nieśmiertelniki z opcją wybicia napisu, również z polskimi znakami, które mogą służyć w rozmaity sposób.

Wojskowe nieśmiertelniki używane są i były przez żołnierzy jako identyfikatory - w tej chwili bardzo w wielu przypadkach wykorzystują je również przeciętni ludzie, wybierając je jako pomysł na podarunek.

Poszukuję pracy dla młodego Gruzina w Warszawie

Witajcie,
mój przyjaciel przyjechał z Gruzji 4 miesiące temu i bardzo chciałby znaleźć pracę.
Mówi dość kiepsko po polsku, dobrze po rosyjsku i w miarę po angielsku.
Z zawodu jest montażystą/operatorem filmowym.
Gdyby ktoś coś wiedział/słyszał, będzie szalenie wdzięczny.

Pozdrawiam
hanna

Transport 4x4 - Kutaisi (lotnisko) - Mestia - 25.10

Posiadamy wolne miejsca w samochodzie 4x4 na trasie Kutaisi (lotnisko) - Mestia w dniu 25 października. Odbiór z lotniska w Kutaisi około godziny 6 rano (w zależności od dokładnej godziny przylotu samolotu Wizzair z Katowic). Jedziemy bardzo widokową trasą zaproponowana przez lokalnego przewodnika i kierowcy w jednej osobie.