Zakładki podstawowe

kokosz

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
12.11.2007 - 19:34 Kryzys polityczny w Gruzji - nowa rewolucja?
KOMENTARZ:
Szkoda

Gruzja chyba przetrwa ala Iosif ma rację nie doceniają tego co tam się zmieniło i jak bardzo to widać z Polski
Gruzja przed 2003 to koniec świata zaś teraz przynajmniej państwo z atrybutami państwa (mam na myśli policję).
Bezkrwawa rewolucja róż to tylko wyraz bezsilności państwa Szewardnadzego teraz przynajmniej wygląda to ładnie boli pewnie strasznie i nikomu nie życzę.
Myśle że dla każdego człowieka związanego z Gruzją sceny z Tbilisi to dramat "brat przeciw bratu".Tragedia.
Gruzja treści moich marzeń, czemu ach czemu.

Biznes i polityka w Gruzji
12.11.2007 - 23:02 Kryzys polityczny w Gruzji - nowa rewolucja?

Ależ żal chwil staconych ale może tak ma być było hasło wypowiedzieć wojne USA i się poddać (o Polsce) może wypowiedzieć wojne Rosji i wrócić pokornie pod jej skszydła wtedy i osetia i abchazja wrócą, rynek zbytu się powiększy ;ach ta rozpacz czarna straszliwa co robić komu wierzyć

Biznes i polityka w Gruzji
29.11.2007 - 16:49 Kryzys polityczny w Gruzji - nowa rewolucja?
KOMENTARZ:
Dobra robot

Złapali idiotę w Niemczech.

Biznes i polityka w Gruzji
17.01.2008 - 13:15 zorganizowany wyjazd do Gruzji

Piotrek ma rację. Mój tata jest Gruzinem mama Polką i jestem zakochany w Gruzji ale przestrzegam przed brakiem krytycyzmu.
Dodam że nie byłem w Gruzji ,ale PKB nie kłamie to nie jest raj ,trzeba ciężkiej, długoletniej pracy i dyscypliny by Gruzja była rajem dla turystów i dla własnych mieszkańców. Mam dwójke dzieci i do czasu aż nie będe pewny ich bezpieczeństwa będę szczególnie wyczulony na to co mówi Piotrek bo sam spałbym pod gołym niebem, na gołej Ziemi by nic nie stracić z pobytu. Także Piotrek twoje zdanie jest ważne bo chciałbym dyskutować o ilości gwiazdek w hotelach ,restauracjach oraz o atrakcjach dla dzieci a nie czy ludzie są mili czy nie bo wybaczcie ale nie będę chodził po ludziach z żoną i dwójką dzieci i szukał noclegu.

Turystyka, wyprawy i podróże...
13.03.2008 - 16:47 Co oznacza niepodległość Kosowa dla Gruzji?
KOMENTARZ:
Prośba

Ija powiedz coś więcej co tam się wydarzyło ,czy jako pół-Gruzin mam się czego wstydzić. DO dziś myślałem że mam być dumny z Gruzinów Prosze powiedz co tam się działo jak to wyglądało.

Biznes i polityka w Gruzji
14.03.2008 - 06:29 Co oznacza niepodległość Kosowa dla Gruzji?

Fakt jest faktem że wzajemne relacje są nie do odbudowania przy takim nasileniu wrogości. Nie mogę sobie wyobrazić ,że Gruzini wracają do Abchazji i wszystko jest ok. Może to my Gruzini popełniliśmy błedy i teraz trzeba je spłacać. Może to my pierwsi byliśmy okrutni dla nich gdy zaczeli myśleć o niepodległości. 200 tys. uchodźców z Abchazji bardzo dużo zważywszy na proporcje ONI chyba nie czuli się u siebie. Gruzini może bali się tego co zrobili i dlatego uciekali, przed sprawiedliwością ,okrutną ale sprawiedliwością.Wiadomo każdy przypadek jest inny ale w zbiorowej świadomości Abchazja nie była Gruzińska i nie będzie .Smutno mi. Ija czuję się jak Rosjanin po Katyniu albo Turek po 1915 .

Biznes i polityka w Gruzji
14.03.2008 - 23:21 Co oznacza niepodległość Kosowa dla Gruzji?

Ija przeżywam to równie mocno. Twoje posty pokazały mi inny punkt widzenia tamtych wydarzeń. Powiedz czy w Gruzji ktoś ma poczucie winy za tamte chwile czy głośno się o tym mówi i czy masz kontakt z Abchazami ,co oni o tym myślą . Masz racje to nie polityka to serce .

Biznes i polityka w Gruzji
18.03.2008 - 15:11 Praca magisterska

Baymen skąd u Ciebie takie zainteresowanie Gruzją "super" pozdrawiam

Biznes i polityka w Gruzji
31.03.2008 - 17:53 Saakaszwili triumfuje!!!

Saakaszwili z perspektywy Polski to dobry przywódca nie wiem co te misie puszyste z opozycji chcą ktoś mi to wytłumaczy może ty miqstura

Biznes i polityka w Gruzji
28.04.2008 - 21:21 wojna w Abchazji

Ija co z Tobą załóż forum o treści "Biedna Abchazja w rękach rozwścieczonego Gruzińskiego wilka - dodam uzbrojonego po zęby w amerykańską broń " i tam pisz swoje wspaniałe komentarze na temat wspaniałych małych narodów gnębionych przez inne narody napisz o Czeczenach z akumulatorami i Indianach o Timorze wschodnim o Tybecie i nie zapomnij o Serbołużyczanach

Biznes i polityka w Gruzji