Zakładki podstawowe

bartoszgielazyn

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
07.03.2014 - 13:41 'Gruzja. Przewodnik globtrotera' - OSTRZEŻENIE AKTUALNE!
KOMENTARZ:
Re: 'Gruzja. Przewodnik globtrotera' - OSTRZEŻENIE AKTUALN

To samo jest z przewodnikiem Uzbekistan.
Uwaga! Ta ksiazka to plagiat! Nie zajmuje się takimi wpisami, bo uważam, ze to strata czasu, ale musze to zrobić, bo zostałem oszukany przez autora. Po 10 minutach szukania w internecie mogę stwierdzić, ze bardzo dużo w tej książce jest cytatow z Wikipedii! Sam mogę poszukać to i wydrukować.
Ksiazka która ma mieć 188 stron, ma m.in.: 18 stron wolnych na notatki (jakby na sile autor chciał pogrubić ksiazke), 21 stron nudnej historii Uzbekistanu zywcem, slowo w slowo sciagnietej z Wikipedii (oczywiście nie ma zadnej informacji o tym), historia Samarkandy również z Wikipedii itp. Już nie chciałem tracic czasu na szukanie tego, co jest z internetu, a co autorskie pana Dawida, bo nie do mnie należy tego typu zadanie.
Wyglada na to, ze pan Dawid odbyl sobie podróż do Uzbekistanu, trochę posiedział tam, przeszedł trasy, przyjechal do Polski i pokopal w internecie i napisał przewodnik, który można kupic. Jeśli ktoś z Was akceptuje takie warunki pisania przewodnika (gdzie zawarte sa glownie informacje z Wikipedii) to polecam zakup! Ja nie akceptuje, wiec to była ostatni przewodnik wydany przez pana Dawida Dudka, który kupiłem (a widze, ze jest plodny w swych poczynaniach, które mogą być podobne w przypadku innych przewodnikow)…

Turystyka, wyprawy i podróże...