Zakładki podstawowe

iska

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
04.08.2008 - 11:31 Co podarować ?
KOMENTARZ:
podarunki

Hej,
ja kupiłam prezenty głównie dla dzieci (drobiazgi przydatne w szkole - zeszyty, kredki, piórniki itp) i jak ktoś nie chcał przyjąć prezentu, mówiłam, że to nie dla nich, tylko dla dzieci, i sprawa załatwiona. A potem dziciaczki odwdzięczały się owocami:)

Turystyka, wyprawy i podróże...
04.08.2008 - 11:38 długie spodnie a kaukaz
KOMENTARZ:
Strój - koszulka na ramiączkach

Hej,
co do spodni - nie spotkaliśmy się z żadnymi problemami, mąż nosił szorty do kolan, wszytko ok, nawet przy wejściu do świątyń (raz dostał kieckę do przykrycia). Ja też - spodenki (do kolan), koszulki na ramiączkach (spotkałam Rosjan czy Gruzinów wchodzących na wpół rozebranych do monaserów), ale oczywiście przebierałam się przy wejściu do obiektów sakralnych.
Ciekawe spostrzerzenie dotyczy koszulek bez rękawów w przypadku mężczyzn - wracaliśmy autobusem na lotnisko (w Tbilisi) i jakaś kobieta głośno i nieprzyjemnie zaczęła komentować koszulkę mojego męża i zwyczaje Polaków (niestety nie mówiła nawet po ros. żebyśmy mogli odpowiedzieć), ktoś tam stanął w naszej obronie, że my nie znamy zwyczajów itp. Nie wiem czy to odosobniony rzypadek, ale uwrażliwiam:)

Turystyka, wyprawy i podróże...