Zakładki podstawowe

block5

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
29.07.2008 - 09:17 trek w sierpniu

Hej tu pisze wlasnie maciek, chcialem powiedziec ze moje nazwisko piszemy przez "u-zwykle" dokladnie tak SIUDMAK :))

Piort ten off-road od Mestii to jest taki ze w zeszlym roku przejechalem go Renault Megane (moze wlasnie pod Renault Megane to byl off-road)

pozdr

Zaproszenia i ogłoszenia
30.07.2008 - 22:25 trek w sierpniu

Hej tu maciek siudmak ja ruszam w piatek rano 1.08 oto namiar na mnie podczas wyjazdu 888356879 jak by cos prosze pisac smsy

pozdrawiam Maciek

Zaproszenia i ogłoszenia
10.08.2008 - 14:49 WOJNA?

Hej jesli ktos sie dzis nie ewakuowal idalej zostaje w tbilisi prosze o kontakt 858 694887 pozdr Maciek

ps. jutro ma byc ponoc droga ewakuacja polakow, jesli ktos by chcial wracac niech sie kontaktuje z konsulem
pozdr Maciek

Turystyka, wyprawy i podróże...
29.01.2009 - 10:50 Jak dostać się tanio do Gruzji w 2009 / 2011 roku

Ja lecialem tanio z tbilisi do kijowa we wrzesniu 2008 bilet kosztowal okolo 160$ kupilem go w CLASSIC TRAVEL LTD 65, AGMASHENEBELI AVE.
TBILISI TELEPHONE: 99532 436004 FAX: 99532 436005

najlepiej tam przedzwon i zapytaj o ceny na bilet kiev-tbilisi-kiev jak cena zapasi to mozesz zarezerwowac i przelac kase, bilet jest elektroniczny wiec sobie drukniesz i juz.

Pozdr Maciek

Turystyka, wyprawy i podróże...
24.01.2013 - 17:21 NAVIGATOR FESTIVAL
KOMENTARZ:
Re: NAVIGATOR FESTIVAL

Kilka dodatkowych informacji na temat Navigator Festival

NAVIGATOR FESTIVAL będzie 10 festiwalem podróżników, który odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury. Jest to największe tego typu wydarzeniem w Polsce, na którym spotykają się ludzie – dla których podróżowanie, odkrywanie świata, poznawanie kultur, przekraczanie granic – geograficznych, mentalnych, kulturowych – stanowi sens życia.

Festiwal jest wydarzeniem wielobarwnym, sam stanowiąc podróż po bardzo osobistych doświadczeniach, przeżyciach, doznaniach podróżników.

Publiczność ma możliwość poznania spojrzenia na świat z różnej perspektywy – od smaku i zapachu kuchni, po bardzo osobiste i czasami przekorne spojerzenie na kulturę regionów.

Podczas NAVIGATOR FESTIVAL zaprezentowane zostaną wystawy fotograficzne i etnograficzne, prezentacje podróżnicze, warsztaty (przygotowujące do podróży, muzyczne, kulinarne), promocje książek, unikatowe filmy, koncerty, spektakle, targi podróżnicze. Wszystkim tym działaniom towarzyszysz niezwykła atmosfera, ciągła wymiana myśli i doświadczeń, którą zawdzięczać będziemy ludziom, tworzącym festiwal. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, które stanie się ważnym punktem na szlaku wędrówek.

W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, przyznana zostanie nagroda NAVIGATORA. Nowością będzie także organizacja konkursu OPEN, w którym prezentację na temat swojej podróży będzie mógł zgłosić każdy uczestnik. 10 najlepszych wystąpień w ramach zostanie zaprezentowanych podczas festiwalu – kapituła oraz publiczność wybiorą najciekawszą.

Pierwszy dzień NAVIGATOR FESTIVAL będzie wypełniony wernisażami i kinem podróżniczym. Podczas drugiego dnia uczestnicy będą mogli zobaczyć pokazy wybitnych podróżników (zarówno na sali teatralnej, jak i na ekranie), odwiedzić stoiska targowe, uczestniczyć w warsztatach (które będzie odbywać się w kilku salach równocześnie), oglądnąć wystawy, prezentacje podróżników w Kategorii OPEN, a wieczorem uczestniczyć w NAVIGATOR PARTY, podczas którego na kilku scenach równocześnie zaprezentowane zostaną koncerty (etniczne, poezja śpiewana) oraz spektakle teatralne.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Wyborcza. Swój udział potwierdzili: Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Tomasz Tomaszewski (wystawa i pokaz); będzie można też zobaczyć wystawę zdjęć Marka Arcimowicza z wyprawy w okolice Tramen Tepui. Patronat nad pokazami filmów objął Przegląd Filmów Górskich z Lądka Zdroju. Gośćmi NAVIGATOR PARTY będzie m.in. Wolna Grupa Bukowina.

oraz na Facebooku https://www.facebook.com/NavigatorFestival

Zaproszenia i ogłoszenia