Zakładki podstawowe

Marysia

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
09.08.2009 - 18:38 Tushetia noclegi

W Tushetii nie ma wiekszego problemu z noclegiem. Wystarczy pochodzic po domach i popytac - np. w Omalo ;) Nam udalo sie nocowac u bardzo milej gospodyni w znosnych warunkach za 15 lari.
Do Tushetii warto jechac i sie po niej pieszo powloczyc! Polecam :)
(nie wierzcie kierowcom jeepow - tam DA sie dojechac autostopem)
http://www.autostop2009.blogspot.com

Turystyka, wyprawy i podróże...
10.08.2009 - 09:54 Tushetia noclegi

Oj... ton wiadomosci dosc ostry. To informacja dla autostopowiczow (ktorych w Gruzji nie brakuje). Platni kierowcy jeepow probowali nas przekonac ze nikt inny poza nimi tam nie jezdzi i nie ma szans sie dostac tam autostopem. Z doswiadczenia wiemy, ze nie jest to trudne i mozna zaoszczedzic 50 lari (jadac w jedna strone z turystami porzadnym samochodem, a w druga z miejscowym- nivka w burzy). Zyjemy, mamy sie dobrze a pobyt i droge wspominamy milo. Polecamy odwiedzenie Tushetii:) Aha! w Zemo Alvanii (blisko Pshaveli) znajduje cie centum informacji turystycznej w ktorym mozna porozumiec sie po rosyjsku i po angielsku i uzyskac przydatne informacje. Biuro to jest nieoznakowane i znajduje sie przy parkingu platnych jeepow i marszrutek w duuuzym budynku naprzeciwko sklepow :)

Turystyka, wyprawy i podróże...
24.12.2009 - 12:29 stop i namiot

W tym roku pojechałam z kolegą do Gruzji i Armenii autostopem z Polski.
To adres bloga z relacją z naszej dwumiesięcznej podróży:
http://www.autostop2009.blogspot.com

Szczerze polecam taką formę podróżowania po Gruzji i Armenii. Nie ma z tym problemu. Gościnność i otwartość ludzi jest niesamowita, a przyroda i zabytki - zachwycające. Ciągle wspominam te wspaniałe wakacje... :)

Turystyka, wyprawy i podróże...