Zakładki podstawowe

pink111

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
19.08.2009 - 22:20 Noclegi w Gruzji - recenzje

W Kvariati rzeczywiście placiliśmy 25 lari ale mieliśmy piękny widok, 50 metrów do morza i spokój - być może po prostu mieliśmy szczeście. Namiarów nie podam, to po prostu jeden z domów schowanych między cytrusami. Moim zdaniem warto, tym bardziej, że nie jest to wygórowana cena.

Coś się zaś tyczy noclegu w Singagi u Davida Z to również nie przesadzałbym z uznawaniem go za jeden z droższych...po naszych doświadczeniach z innych regionów cena u Davida z uzwględnieniem gościnności,, jedzenia i ciepła, którego tam zaznaliśmy naprawdę była przyzwoita. Konkretnych cyferek nie pamiętam - pamiętam, że byliśmy miło zaskoczeni.

Turystyka, wyprawy i podróże...
20.08.2009 - 22:12 Noclegi w Gruzji - recenzje

Jak będziesz w Svaneti po prostu zapytaj. Nazwy domów gościnnych to najczęściej imiona gospodarzy - ludzie Cie pokierują. Ceny w Mesti to 30-40 lari z 2 posiłkami. W Adishi 40 lari. W Ushguli 40-50 lari, w Iprari myślę, że podobnie. Radzę jednak nie liczyć się aż tak z pieniędzmi, nastaw się na wydatki i ciesz się że tam jesteś - wysoka cena nie wynika z chciwość a okazywana gościnność jest szczera i spontaniczna.

Turystyka, wyprawy i podróże...