Zakładki podstawowe

mystek

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
12.11.2009 - 12:56 Wjazd prywatnym samochodem do Azerbejdżanu - proszę o info
KOMENTARZ:
Opłata/zastaw przy wjeździe

Witam
Choć to już dawno, odświeżam temat. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają opłaty przy wjeździe dla motocykli? Czy pobierane sa opłaty, w jakiej wysokości? Będę wdzięczny za info.

Informacje dla podróżnika i turysty
08.01.2011 - 17:29 Co zwiedzić?
KOMENTARZ:
Re: Co zwiedzić?

Dziękuję za odpowiedzi. Poczytałem o Tuszetii i z pewnością włączę ją do trasy. Benek - my jedziemy na dwa motongi (1100 GS i V-Strom). Plan jest by wyjechać 23.06. Wg. mnie jest to optymalny termin na jazdę w wysokie góry - wcześniej może być kiepsko na tych wysokościach (do końca maja to nawet Transfogarska jest na ogół zamknięta, a tam jest 2km n.p.m.). Jedziemy na kołach, bo promy to porażka - cena i nieregularność kursowania nie są dla mnie do zaakceptowania. Może na powrót jak nam się złoży, że w Batumii będzie akurat tego dnia odpływał, to może się zdecydujemy, ale na razie w dwie strony na kółkach; swoją drogą jedziemy na szosówkach a zmieniamy w Gruzji na kostkę. Co do Azerbejdżanu- chcemy wykupić CDP w PZM'ocie, ale o tym czy Azerbejdżan objechać zdecydujemy jak uda się załatwić wizę. Na razie napisałem do jakiejś agencji w Tbilisi i czekam na odpowiedź - największy problem to osławione zaproszenie. Mam nadzieję, że dasz znać jak wasze plany i ewentualnie podzielisz się wrażeniami po powrocie. Serdecznie pozdrawiam

Turystyka, wyprawy i podróże...
09.01.2011 - 12:50 Co zwiedzić?
KOMENTARZ:
Re: Co zwiedzić?

Chicken, a co wpisałeś w polu "Reciving party" w ankiecie wizowej? Czy jakikolwiek Hotel? Chyba tak właśnie zrobię, ale szkoda stracić 60euraków i nic nie załatwić. Zobaczymy.

Turystyka, wyprawy i podróże...