Zakładki podstawowe

travelerka1

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
23.01.2013 - 20:37 Noclegi w Gruzji - recenzje
KOMENTARZ:
Re: Noclegi w Gruzji - recenzje

Hej,
Jeśli chodzi o nocleg w Tibilisi u Iriny, faktycznie trzeba przyznać, że gospodyni jest skarbnicą wiedzy, ale odniosłam wrażenie, że troszkę próbowała nam narzucić swoją wizję naszej wyprawy. Zgadza sie również, że organizuje transport z lotniska w środku nocy, ale koszt transportu to 30lari, natomiast gdy wracaliśmy już do PL złapaliśmy taxi na ulicy i kosztowało nas to 20lari.
W Kazbegi szczerze polecam Qetino Sujashvili Guesthouse (ketinosujashvili@gmail.com, +995571032439, Qvemo gergeti str), bliżej stamtąd do Cminda Sameba, ale co najważniejsze panuje tam świetna atmosfera. Qetino ma przesympatyczny sposób porozumiewania się mieszanką języków (nie stanowi to problemu, jest zrozumiałe), pomoże w zorganizowaniu transportu, biletów, dalszej trasy i nie wypuści bez prowiantu. U Niej uczestniczyliśmy w przygotowywaniu posiłków, oczywiście kto chciał, więc przeszliśmy kurs gruzinskiej sztuki kulinarnej.

Turystyka, wyprawy i podróże...
24.01.2013 - 14:35 Noclegi w Gruzji - recenzje
KOMENTARZ:
Re: Noclegi w Gruzji - recenzje

W poście powyżej Twojego zamieściłam namiary, Qetino ma sporo miejsca więc taka grupa na pewno nie stanowi problemu, a atmosfera na prawdę fajna. Jest też salon, gdzie można wieczorem wspólnie spędzić czas. Polecam.

Turystyka, wyprawy i podróże...