Zakładki podstawowe

agoo

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
16.03.2012 - 14:00 Nocleg w Tbilisi ?
KOMENTARZ:
Re: Nocleg w Tbilisi ?

Witajcie, prześledziłam wszystkie wątki od początku na temat noclegów, ale są to głównie (niemal wszystkie) opisy i opinie hosteli. Około jesieni/późnego lata chciałabym się wybrać do Tbilisi z narzeczonym :) na jakiś romantyczny tydzień. Czy znacie jakieś komfortowe miejsca (osobna łazienka, wygodne łóżko) w bezpiecznych dzielnicach za rozsądne pieniądze?

Turystyka, wyprawy i podróże...
16.03.2012 - 14:36 PRZESYLKI- KURIERZY
KOMENTARZ:
Re: PRZESYLKI- KURIERZY

Potrzebuję Waszej pomocy w sprawie przesyłki. W grudniu zeszłego roku wysłałam przyjacielowi paczkę w formie podarunku. Paczka została nadana pocztą polską, tak jak gdzieś na forum ktoś polecał zwykłą przesyłką ekonomiczną (drogą lądowo-morską). Do dnia dzisiejszego nie dotarła :( (dziś mija 3 miesiące i jeden tydzień. Reklamację już złożyłam, ale Pani na poczcie zapowiedziała, że to może potrwać do pół roku nawet...).

Czytałam, dzwoniłam po innych firmach kurierski i dowiedziałam się, że żywność i inne przedmioty (metale szlachetne, kosmetyki, itp.) są problematyczne.
Bardzo mi zależy na przesyłce perfum. I teraz zastanawiam się co zrobić, bo samolotem podobno tego nie zabiorą, tzn. ja mogę nadać, ale mają podobno prawo to skonfiskować, bo jest to substancja uznana jako niebezpieczna :( Mam zatem pytanie, czy znacie jakieś sklepy z kosmetykami w Tbilisi, gdzie można zapłacić za towar+dostarczenie przelewem (jak w internetowej kwiaciarni)? Ewentualnie sklep internetowy, który wysyła do Gruzji tego typu produkty?

Szukałam na ebay'u aukcji, gdzie dostawa byłaby zrealizowana przez FedEx, UPS albo DHL. Niestety wszędzie są odpowiedniki Poczty Polskiej... i mam wątpliwość, że znowu zapłacę jak za zboże i przesyłka 'zniknie'.

Bardzo mi na tym zależy. Jeśli ktoś coś wie, albo ma pomysł jak inaczej sobie poradzić, będę wdzięczna.

Varia
03.03.2013 - 20:07 praca dla Gruzina
KOMENTARZ:
Re: praca dla Gruzina

Z tego wszystkiego nie napisałam jakie języki:
angielski i rosyjski.
Wcześniej pracował w biurze także.
Oczywiście zgodna z Jego umiejętnościami byłaby najlepsza, ale myślę, że teraz przyjąłby każdą.
Bardzo dziękuję za odzew.
Jeśli "cokolwiek" będzie to podam mu namiary na przesłanie CV.

Biznes i polityka w Gruzji
06.03.2013 - 10:17 praca dla Gruzina
KOMENTARZ:
Re: praca dla Gruzina

Bardzo Ci dziękuję za wiadomość, nie wiem dlaczego nie mogłaś przesłać mi prv, bo nic nie robiłam ze swoim kontem.
Może ktoś się jeszcze odezwie. O pracę jest rzeczywiście bardzo trudno, zwłaszcza taką na stałe. Cały czas trzymam kciuki, że w końcu się jednak uda.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za chęć pomocy i zainteresowanie.

Biznes i polityka w Gruzji