Zakładki podstawowe

Woody

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
20.06.2014 - 08:37 Swanetia - wprawa na Lailę.
KOMENTARZ:
Re: Swanetia - wprawa na Lailę.

"Z tego co wiem to ani w Kutaisi ani w Mestii nie znajdziesz sklepu z kartuszami gazowymi. Pytaj w hostelach, bo ludzie często zostawiają tam niewykorzystane kartusze."

Naprawdę? To gdzie w ogóle w Gruzji mogę dostać kartusze? Jaka jest szansa, że dostaniemy je w hostelach? Samolotem nie można przewozić, a jest nam to niezbędne. Nie możemy iść w góry bez kuchenki.

"No właśnie... Piszesz o trekkingu, ale czy masz świadomość trudności związanych z wejściem na Lailę? Jeszcze nie zdobywałem tego szczytu, ale patrząc na Góry Swaneckie od strony Mestii i analizując mapy topograficzne sądzę, że trzeba mieć raki, czekan, uprząż i spiąć się liną."

Zdajemy sobie sprawę, że może być ciężko. Dlatego napisałem o próbie zdobycia szczytu. :) Jak będą komplikacje to odpuścimy. Sprzęt mamy. Btw, jak nie Laila to jakie trasy polecacie?

Planowanie podróży do Gruzji
23.06.2014 - 09:28 Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
KOMENTARZ:
Re: Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Czy jadąc marszrutką z Kutaisi do Mestii jest dłuższy postój w Zugdidi? Taki, żeby zrobić szybkie zakupy na tamtejszym bazarze? Czy lepiej jechać osobnymi marszrutkami: najpierw do Zugdidi, a potem Zugdidi- Mestia?

Turystyka, wyprawy i podróże...
23.06.2014 - 16:34 Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
KOMENTARZ:
Re: Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Potrzebuję kartuszy gazowych. Pisałem do Hostelu Kutaisi i powiedziano mi, że w Zugdudi na bazarze kupię.

Turystyka, wyprawy i podróże...