Zakładki podstawowe

zuczek

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
14.12.2016 - 13:40 Trekkingi z Kazbegi
KOMENTARZ:
Re: Trekkingi z Kazbegi

Ja byłem na takiej wyprawie z Adventure24 i bardzo polecam. W maju znowu wybieram się do Gruzji i planuję to powtórzyć :)

Trekking i wspinaczka
21.12.2016 - 08:55 Kazbek nie lubi singli!
KOMENTARZ:
Re: Kazbek nie lubi singli!

Prawda jest taka, że ludzie idą tam trochę na oślep bez żadnego przygotowania i liczą na szczęście. Wiele jest takich, którzy jadą na własną rękę i wspinają się solo, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia górskiego. Niektórym się udaje ale nie ma opcji - raz na jakiś czas musi się coś przydarzyć :x

Trekking i wspinaczka
04.01.2017 - 10:38 Uroki gruzinskiego wybrzeza
KOMENTARZ:
Re: Uroki gruzinskiego wybrzeza

Nie byłem nigdy na wybrzeżu, zawsze tylko trekking i góry. Zdjęcia klimatyczne, ale jakoś nie zachęcają mnie do odwiedzenia tej części kraju. Dla mnie najpiękniejsze co Gruzja ma do zaoferowania to wspaniałe szlaki na Kaukazie i widoki nie do opisania. Chociażby taka wyprawa na Kazbek! :roll:

Relacje z długich wypraw i krótkich wypadów
04.01.2017 - 10:43 Trekkingi z Kazbegi
KOMENTARZ:
Re: Trekkingi z Kazbegi

Ja polecam sierpień. Bardzo przyjemnie się wtedy wędruje :D

Trekking i wspinaczka
30.01.2017 - 10:20 Jakie biuro podróży
KOMENTARZ:
Re: Jakie biuro podróży

Witam Wszystkich serdecznie,
Nie ukrywam, że jestem trochę onieśmielona poniższymi postami, nie jestem doświadczonym podróżnikiem. W tym roku razem z mężem chcemy jechać do Gruzji, ale nie na własną rękę ale korzystając z biura podróży. Najbardziej cenowo (podobne ceny) odpowiadają nam czajka travel oraz tamada tour ale nie jesteśmy do końca przekonani czego możemy się spodziewać. o tym pierwszym są jakieś dziwne opinie na temat samego biura i jego funkcjonowania o tym drugim jest niewiele (prawie nic) co dziwi mnie jeszcze bardziej. Mam świadomość, że to nie to samo co wyprawa na własną rękę, ale nie jestem jeszcze gotowa na takie wyprawy. Dlatego proszę Was, jeżeli jesteście w stanie udzielić mi jakiejkolwiek porady, to chciałabym wiedzieć które biuro jest lepiej zorganizowane w tym temacie.
Pozdrawiam

Olga

To zależy co chcecie robić z Gruzji. Jeśli interesują Was góry, to warto pojechać na wyprawę z agencją trekkingową i wspinać się w asyście doświadczonych przewodników. Jeśli chodzi o Gruzję to tu najpopularniejszym celem wędrówek jest Kazbek i moim zdaniem jest to największa atrakcja tego pięknego kraju.

Turystyka, wyprawy i podróże...
30.01.2017 - 10:35 Kazbek + Elbrus - 20.06-10.07.2014
KOMENTARZ:
Re: Kazbek + Elbrus - 20.06-10.07.2014

Dzięki za info. Będzie jakaś relacja z wyprawy?

Zaproszenia i ogłoszenia