Zakładki podstawowe

BiodroZygmunta

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
14.04.2015 - 19:19 Szybki wypad wizzairem, czyli jeszcze szybsza rada
KOMENTARZ:
Re: Szybki wypad wizzairem, czyli jeszcze szybsza rada

Wielkie dzięki za radę! Rzeczywiście skłaniam się do rezygnacji z Vardzi. Wyczytałem natomiast, ze marszrutki Gori - Kutaisi jeżdżą jedynie rano. Wieczorny pociąg na tej trasie także nie jest widoczny. Ktoś jest w stanie to zweryfikować?

Planowanie podróży do Gruzji
22.04.2015 - 21:22 Szybki wypad wizzairem, czyli jeszcze szybsza rada
KOMENTARZ:
Re: Szybki wypad wizzairem, czyli jeszcze szybsza rada

Wróciłem, wiec dzielę się i do. Pociąg jeździ koło 22, około 3 na miejscu w w Samtredia. 2 klasa kuszetką bardzo ok. Z Gori 14gel, a z Tbilisi 19. Zmieniałem w Gori bilet, bo okazało się, ze mam jeszcze czas na powrót do Tbilisi. Traci sie tylko 15% ceny. Uwaga, warto pytać o zniżki studenckie, bo honorują. Ja to przegapiłem, a moja dziewczyna na doktoranckich by się załapała. Da się dogadać po polsko-migowo-angielsko-rosyjsku.

Przed odjazdem należy pytać o peron, bo na bilecie nie ma info. Nie ma opcji, ze się wsiądzie źle, bo przy każdym wagonie stoi konduktor i wszystko weryfikuje. Obsługa bardzo pomocna. W pociągu świeża pościel, wełniany koc, ogrzewanie i budzenie.

W Samtredii konduktor sam zaprowadził na postój taksówek i zbudził kierowcę. Bez problemu startowałem przejazd na lotnisko z 20GEL na 15 i papierosa :D jedzie się 15-20 minut.

Na samym lotnisku ochrona pozwala przejść do części z przylotach, żeby wymienić resztki Lari na euro. Bardzo ładne samo lotnisko, są nawet sofy do spania. Kontrola zupełnie bezproblemowa, chyba najlżejsza jaką przechodziłem.

Planowanie podróży do Gruzji