Zakładki podstawowe

betkaWu

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
21.08.2015 - 12:15 W góry z dziećmi
KOMENTARZ:
Re: W góry z dziećmi

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. W Kazbegi już (my rodzice) kiedyś byliśmy, więc fajnie byłoby zobaczyć jakiś inny zakątek. Może właśnie Swanetia. Pozdrawiam!

Turystyka, wyprawy i podróże...
06.10.2015 - 12:02 Mazeri nocleg;-)
KOMENTARZ:
Re: Mazeri nocleg;-)

A ja bardzo polecam nocleg u Lii Jamdeliani. Mieszkają na samym końcu Mazeri, blisko Grand Hotel Ushba. Czysto, prosto, rodzinnie, przepyszne jedzenie w ogromnych ilościach:). Nr telefonu:+995 591 810 257.

Planowanie podróży do Gruzji
06.10.2015 - 12:15 W góry z dziećmi
KOMENTARZ:
Re: W góry z dziećmi

Wróciliśmy:) Było cudownie, w końcu spędziliśmy tydzień w Swanetii - w Uszguli oraz w Mazeri (Becho). Obydwa miejsca mogę szczerze polecić na wyjazd z dziećmi - możliwość fajnych jednodniowych tras a jednocześnie niesamowite widoki. Dzieci zadowolone, my też:)

Turystyka, wyprawy i podróże...
25.12.2015 - 15:20 W góry z dziećmi
KOMENTARZ:
Re: W góry z dziećmi

Dopiero zauważyłam Twoje pytanie!
Chętnie odpowiem, jednak powiedz, co dokładnie chciałbyś wiedzieć.
My ogólnie podróżujemy z dziećmi dość dużo, tylko że dotychczas zawsze samochodem albo przyczepą. Więc dla nas w tym wyjeździe najtrudniej było spakować cztery osoby w dwa plecaki:)Plus jeszcze oczywiście nosidło dla młodszej. No, ale teraz już wiemy, że i tak wzięliśmy za dużo rzeczy a następnym razem będzie nam łatwiej się pomieścić.
Poza Swanetią byliśmy jeszcze nad Morzem Czarnym, w Pankisi, Dawit Gareja i w Tbilisi i okolicy. Byliśmy w sumie miesiąc. Wydaję mi się, że jadąc z dziećmi najlepiej jest wybrać jakieś fajne miejsce i traktować go jako bazę do jednodniowych wycieczek. A potem przenieść się w inne miejsce i zwiedzać w podobny sposób. My tak właśnie zrobiliśmy i było super, bo przemieszczanie się z wszystkimi rzeczami i dziećmi marszrutkami jest nieco męczące a przecież nie chodzi o to by się zamęczyć:) Myślę, że też lepiej wybrać np. jedno miejsce i poznać okolice jak nie ma się dużo czasu niż urządzać dzieciom wycieczkę objazdową po całym kraju. No chyba, że ma się samochód na miejscu, wtedy pewnie można.
Tyle mi do głowy przychodzi, jak masz jakieś konkretne pytania - pytaj! Czego dokładnie się obawiasz?
Pozdrawiam i zachęcam:)
Betka

Turystyka, wyprawy i podróże...