Zakładki podstawowe

Era

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
23.08.2015 - 13:19 Lokalny kierowca z autem
KOMENTARZ:
Re: Lokalny kierowca z autem

dziękuję serdecznie.
Plany się zmieniły na Gruzja+Armenia - ale ten kontakt będzie można wykorzystać, dzięki :)

Informacje dla podróżnika i turysty
08.05.2017 - 22:31 Lokalny kierowca z autem
KOMENTARZ:
Re: Lokalny kierowca z autem

Hej.
Nie braliśmy kierowcy - wynajęliśmy auto i pojechaliśmy zwiedzić zachód Gruzji, później Armenia i wracaliśmy do Tbilisi przez Wardzię.
Pojechaliśmy z 2 letnim dzieckiem.
Osobiście (zaznaczam, że to moje zdanie i moich znajomych) - wygodniej własnie wynająć auto i być niezależnym. Do sposobu jazdy idzie się szybko przyzwyczaić, a mimo ogromnej sympatii do Gruzinów - wolę jechać samemu, swoją prędkością (w moim przypadku akurat podobną do lokalnych kierowców i pewnie dlatego wolę mieć wrażenie, że nad czymś panuję, niż zamykac oczy i się modlić :> )
Szczególnie, że jadąc w 4 osoby, dobierając sobie kierowcę albo bierzecie większe auto, albo jednak w tym aucie będzie dość ciasno.
Polecić Ci mogę wypożyczalnię z której korzystaliśmy - jeśli oczywiście chcesz.

Ale może moja niechęć do przewodników/kierowców wynika z 3 tygodni w Indiach, kiedy w 5 osób z lokalnym kierowcą jechaliśmy jednym autem... i nie wspominam tego jakoś rewelacyjnie.
Zresztą, wyjazd na 2 tygodnie można sobie na tyle dokładnie zaplanować, że lokalny przewodnik mało wniesie do wyjazdu (bo to naprawdę bardzo mało czasu, nawet jak na ten dość mały kraj)
A

Informacje dla podróżnika i turysty