Zakładki podstawowe

MichałWRO

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
27.08.2015 - 05:42 Lista winnic w Signaghi i okolicach
KOMENTARZ:
Re: Lista winnic w Signaghi i okolicach

Hej, właśnie wyjechaliśmy z Kahetii. Osobiscie polecam odwiedzenie winnicy KINDZMARAULI w miejscowosci Kvareli. Darmowy przewodnik i degustacja kilku lokalnych win. Bardzo mili ludzie - pokazali nam całą produkcje, zarówno sposobem europejskim jak i tradycyjnym. na miejscu znajduje sie rownież letnia restauracyjka. Byliśmy rowniez w winnicy należącej do rodziny Khareba. Tu juz pełna komercja - 24 gel za degustacje i wszystko jakies takie sztuczne. o zobaczeniu produkcji nie ma mowy. Posiadają za to piekny taras widokowy.
Calosc zorganizowala nam Celina z Peter's guest house z Signaghi. Świetne miejsce na nocleg w Kachetii. Polecam. Celina i Piotr to profesjonalisci w każdym calu.
Michał z Ulą

Turystyka, wyprawy i podróże...
29.08.2015 - 19:31 waluta
KOMENTARZ:
Re: waluta

Hej, kilka dni temu (w kantorze w Tblisi) za 100 pln dostalem 65 gel, co uwazam za bardzo przyzwoity kurs. Kantor miesci sie na rogu Freedom Square zarsz za budką z Polskimi lodami:)
Pozdrswimu
Michal i Ula

Turystyka, wyprawy i podróże...
29.08.2015 - 19:42 Pierwszy raz w Gruzji
KOMENTARZ:
Re: Pierwszy raz w Gruzji

Celina wie co mówi:)
Ja bym odpuscił zwiedzanie Kutaisi na rzecz wypadu w góry.
(osobiście polecam Swanetię)
Jeśli chodzi o wizytę w Kachetii to Signaghi bedzie strzałem w dziesiątkę. " instaluj się" u Celiny i Piotrka - gwarantuję Cie, że rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości....
Pozdrawiamy
Michał i Ula

Planowanie podróży do Gruzji