Zakładki podstawowe

rAw

Data publikacji Temat | komentarz Komentarz W dziale
26.10.2015 - 11:08 Jazda bez rezerwacji noclegów, czy to ma sens?
KOMENTARZ:
Re: Jazda bez rezerwacji noclegów, czy to ma sens?

W Gruzji jest tak, że często to nocleg Ciebie szuka. Mogę podzielić się swoją historią jechaliśmy z Tbilisi do Kutaisi marszrutką z dużymi przygodami. Wyjechaliśmy o 18 dotarliśmy po północy do celu. Podeszliśmy do taksówkarza z namiarem na nocleg od kierownika z pobliskiego Macdonalda. Po dotarciu na miejscówkę w drzwiach czekała na nas właścicielka wcześniej uprzedzona przez osobę od której dostaliśmy namiar.

Noclegi w Gruzji
26.10.2015 - 11:15 imprezy, swieta w Gruzji
KOMENTARZ:
Re: imprezy, swieta w Gruzji

W tym roku trafiliśmy na święto stolicy Tbilisi o nazwie Tbilisova 17-18 października. Kilka scen rozmieszczonych w różnych częściach miasta i wiele atrakcji i miejsc gdzie można spróbować Gruzińskich specjalności. Jest to święto ruchome, cykliczne pod koniec października. Z tego co pytałem Gruzinów to na stronach miejskich można sprawdzać co, gdzie, kiedy. Lub napisać maila do informacji turystycznej na pewno chętnie pomogą.

Turystyka, wyprawy i podróże...
13.11.2015 - 14:58 Ile pieniążków zabrać?
KOMENTARZ:
Re: Ile pieniążków zabrać?

Nie żałując grosza, ale licząc się z pieniądzem wydaliśmy 1500 zł w ciągu trzech tygodni. Odwiedziliśmy Tbilisi, Kazbeg, Mestie, Batumi, Sighnagi, Kutaisi, Tbilisi. Korzystaliśmy z komunikacji publicznej, busiki, pociąg. Nocowaliśmy w hostelach i domach prywatnych.

Planowanie podróży do Gruzji
16.11.2015 - 10:16 Plan podróży 7.12-14.12
KOMENTARZ:
Re: Plan podróży 7.12-14.12

W jeden dzień można pojechać po uprzednim zbadaniu warunków drogowych do Kazbegu, rano wcześnie wyjechać szybkie wejście do cerkwi i około 14 wrócić. Lub na jeden dzień do Mcchety starej stolicy. Słyszałem, nie byłem ale w okolicy Tbilisi jest jezioro więcej info w informacji turystycznej w centrum - bardzo pomocni.

Planowanie podróży do Gruzji